Reklama Prestiz gorna krawedz SCW 2 Wydarzenia

Lato w Sianowie

Przed nami czas pełen radości, wspaniałych wydarzeń i niezapomnianych chwil. Z myślą
o mieszkańcach i turystach przygotowaliśmy szereg atrakcji, które umilą wakacyjne dni
i wieczory. W tym roku program jest bardzo ciekawy i każdy znajdzie coś dla siebie – od koncertów na świeżym powietrzu, przez warsztaty dla dzieci i spektakle plenerowe, aż po sportowe rywalizacje i zabawy rodzinne. Letnie wydarzenia odbywać się będą w Sianowie
i w Łazach.

svg%3E Wydarzenia

Jednym z ciekawszych wakacyjnych atrakcji będzie koncert zespołu LemON, który odbędzie się w Łazach 25 lipca– z pewnością będzie to niezapomniany wieczór pełen emocji i świetnej muzyki. Ponadto, zapraszamy na spektakle plenerowe, które przeniosą widzów w magiczny świat teatru pod gołym niebem, w Łazach 18 lipca, w Sianowie 28 lipca i 11 sierpnia. Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy zabawy na plaży, w tym Zamki na Piasku – 22 sierpnia, Turniej Siatkówki Plażowej- 19-21 lipca oraz Plażowy Turniej Ringo – 31 lipca, które zapewnią mnóstwo ruchu i dobrej zabawy.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – W Sianowskim Centrum Wiedzy odbywać się będą warsztaty dla dzieci, które pobudzą ich kreatywność i ciekawość świata. A miłośników bajek, kino Zorza przeniesie w zaczarowany świat fantazji, prezentując najnowsze animacje i klasyczne opowieści, które umilą letnie popołudnia.

Jednym z największych wydarzeń tego lata będzie Folk Film Festiwal, który odbędzie się 11 lipca w Łazach i 12-13 lipca w Sianowie. Gdzie zmienimy się w tętniące życiem miasteczko festiwalowe pełne atrakcji. W programie znajdą się koncerty, spotkania z reżyserami i aktorami oraz teatry plenerowe, które dostarczą niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. To wyjątkowa okazja, by poczuć magię kina i sztuki w niepowtarzalnej atmosferze letniego festiwalu.

Nie możemy również zapomnieć o kulinarnych doznaniach! Tegoroczny 2. Festiwal Smaku Łazanki, który odbędzie się 8 sierpnia to gratka dla wszystkich smakoszy. W czasie festiwalu będziemy pobijać rekord w największej ilości łazanek.

Miłośnicy literatury także znajdą coś dla siebie – 1. Festiwal Literacki, który odbędzie się 15-17 sierpnia w Łazach to prawdziwa uczta dla ducha. W programie festiwalu przewidziane są spotkania z autorami, panele dyskusyjne oraz wydarzenia towarzyszące, które z pewnością zainspirują zarówno młodych, jak i doświadczonych czytelników.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem naszych letnich imprez na scw.com.pl
i wspólnego spędzenia tego niezwykłego czasu w gminie Sianów!