Logo na 25 lecie BP Koszalin Biznes
wilcze.OKO - Arkadiusz Jaskuła

Koszaliński oddział firmy BIMs Plus świętował 25-lecie działalności

Ponad 250 gości bawiło się w sali balowej hotelu Ferry Resort w Mielnie podczas uroczystości rocznicowej spółki BIMs Plus Koszalin. Partnerzy współpracujący z firmą Bims Plus od blisko 25 lat, uhonorowani zostali statuetkami, specjalnie zaprojektowanymi na tą okazję przez toruńską artystkę Laurę Szymoniuk. O dobre nastroje zadbały gwiazdy polskiej sceny, artysta kabaretowy Marcin Daniec oraz prezenter radiowy (DJ) Marek Sierocki.

Od 30 lat BIMs Plus jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej. Koszaliński oddział rozpoczął działalność pięć lat później.

BIMs Plus współpracuje z kluczowymi krajowymi i zagranicznymi producentami branży instalacyjnej. W ofercie ma obecnie 600 tys. artykułów, co umożliwia idealnie dopasować do oczekiwań różnych kategorii klientów. Są nimi firmy wykonawcze i budowlane, które dzięki sieci ponad 140 punktów handlowych mogą być obsługiwani z każdego miejsca w Polsce. Firma współpracuje z biurami projektowymi, architektami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i podmiotami publicznymi. W swoim portfolio Grupa BIMs Plus posiada 20 salonów łazienek ELEMENTS (jeden z nich znajduje się w Koszalinie), które wyróżniają się szeroką gamą elementów instalacyjnych oraz armatury łazienkowej.