0Y5A4536 Wydarzenia

Kolorowy zawrót głowy, czyli jesienne metamorfozy z Pracownią Fryzjerską Moniki Dudy

Wrzesień jest nowym początkiem nie tylko dla uczniów. W tym miesiącu częściej niż w Nowym Roku skutecznie realizujemy swoje postanowienia, szczególnie te, które dotyczą nas bezpośrednio. Karnet na siłownię albo nauka nowego języka to świetne plany, ale długoterminowe. Są jednak takie zmiany, które można wykonać od ręki, a natychmiastowy efekt dodaje pewności siebie, odświeża i regeneruje.

Metamorfozy to specjalność Pracowni Fryzjerskiej Moniki Dudy. Tutaj nikt nie boi się odważnych, mocnych cięć i kolorów. Najlepszą zmianą, jak podkreśla właścicielka Pracowni Fryzur, jest zadbany, zdrowy i mocny włos.

Pracownia Fryzjerska pełną parą działa już od ponad 3 lat. W międzyczasie powiększyła się o nową dodatkową przestrzeń oraz kilka stanowisk fryzjerskich. Przekraczając próg salonu, od razu czujemy mocną kobiecą energię. Pracuje tu sześć profesjonalistek: Anna, Aleksandra, Kasia, Paulina, Emilia i Monika. Każda z nich ma za sobą długoletnią praktykę, „konikiem” każdej jest coś wyjątkowego. Nie raz ostateczny kształt włosowej metamorfozy to wspólne dzieło kilku specjalistek.

Kobieca „burza mózgów”, pozwala zrobić coś wyjątkowego, tak aby klientka czuła się najlepiej w swoim najpiękniejszym wydaniu. Prócz fachowych rąk i doświadczenia, kolosalne znaczenie mają wysokiej klasy, profesjonalne produkty i komfort pracy.

Co cenne, stylistki włosów proponują klientkom najbardziej twarzowe i zdrowe fryzury, cięcia i koloryzacje. Ich rolą jest nie tylko spełnianie życzeń, ale przede wszystkim profesjonalne konsultacje, dobór odpowiednich etapów metamorfozy oraz pielęgnacja i wskazówki, które można wykonać w domu dla podtrzymania efektu zmian.

Takie podejście do klientów sprawdza się! Świadczy o tym pokaźne grono klientów oraz nieustannie przybywające nowe osoby z tak zwanego polecenia.

W Pracowni Fryzjerskiej Moniki Dudy oprócz świetnych fryzur, tworzą się również niezapomniane momenty. Miejsce to i usługi profesjonalnych oraz odpowiedzialnych fryzjerek bardzo często wybierane są przez przyszłe panny młode, świadkowe czy bliższą i dalszą rodzinę uczestniczącą w ślubach i weselach. Tu powstają magiczne wręcz, bardzo misterne, choć wciąż naturalne upięcia dobrane tak, aby w tym wyjątkowym dniu kobieta czuła się piękna, naturalna, wyjątkowa. Aby wciąż była sobą, a odświeżony kolor i fryzura nie „przebrały” jej w kostium, a wydobyły naturalne piękno.

Klientki doceniają w Pracowni niesztampowe rozwiązania oraz to, że wszystkie stylistki fryzur stale szkolą się i zdobywają wiedzę, zarówno odnoście trendów, jak i technik pielęgnacji. Wszystko to sprawia, że odważne zmiany to znak rozpoznawczy tego miejsca.

Monika Duda, właścicielka Pracowni oraz również fryzjerka, mówi: – U na wszystko dla włosów, ale z głową! Niektóre pomysły naszych klientek wymagają kilku wizyt, inne da się zmaterializować natychmiast. Każdy efekt jest nowym początkiem, a my z nieskrywaną przyjemnością przyglądamy się paniom, które często dzięki włosowym metamorfozom coś sobie w życiu postanawiają, coś chcą odmienić, coś zaczynają. Mocno kibicujemy i wspieramy nasze panie.

Pracownia Fryzjerska to miejsce, w którym warto zarezerwować termin, zarówno jeśli szuka się odmiany, ale także jeśli chce się o włosy zadbać. Jesień to dobry czas, aby poświęcić go sobie.