IMGL6978 Biznes

Kołobrzeski Janex w nowej lokalizacji

O tym jak ważne jest oświetlenie, powiedziano już wiele. Poza podstawowymi funkcjami ma również stanowić ozdobę wnętrza i budować klimat. Kołobrzeski Janex w nowej lokalizacji, przy ulicy Sienkiewicza 19, to nowoczesny i inspirujący salon. W bogatej ofercie, propozycje na każdą kieszeń, ale co najcenniejsze, solidne i rzetelne doradztwo na miejscu czyni to miejsce wyjątkowym.

Janex w Kołobrzegu przez lata wyrobił sobie markę miejsca, do którego warto przyjść, obejrzeć, poznać szczegóły i nawiązać współpracę oraz przede wszystkim zaopatrzyć się w najpiękniejsze lampy, kinkiety, punkty świetlne, oprawy i niezbędny osprzęt.

Od niedawna Janex zmienił lokalizację. Obecnie mieści się na piętrze przy ulicy Sienkiewicza 19, zaledwie kilkadziesiąt metrów od poprzedniej siedziby. Przestronny, nowoczesny salon stał się świetnym tłem dla bogatej oferty Janexu. Warto na żywo na żywo zobaczyć jak ciekawie prezentują się zdobione lampy, autorskie oprawy, czy zupełnie proste, ale nadzwyczaj eleganckie klosze.

Z oświetleniem zazwyczaj jest tak, że kupujemy na lata, w związku z tym nie tak łatwo podjąć ostateczną decyzję. Janex oferuje lampy sprawdzonych dostawców, także naszych rodzimych.

Polskie produkty cieszą się dużą popularnością z wielu względów. Przede wszystkim jak opowiada nam Robert Sowa, kierownik kołobrzeskiego salonu: – Lampy polskich marek to gwarancja powtarzalności, a to szczególnie ceni sobie branża hotelarsko-gastronomiczna, która zaopatruje się w naszym salonie. W miejscach użyteczności publicznej, przy dużej intensyfikacji osób, zdarzyć mogą się najróżniejsze historie. W razie potrzeby, w każdej chwili można wrócić do opraw zamawianych chociażby kilka lat wstecz, nawet jeśli zostały wycofane z produkcji. Z zagranicznymi dostawcami, nie zawsze to się udaje. Ponadto mamy w Polsce wspaniałe niewielkie manufaktury, które robią niepowtarzalne, unikatowe i charakterystyczne oprawy. Są to głównie zamówienia pod konkretnego klienta. Próbkę takich rozwiązań znajdziecie Państwo w naszym salonie. O taki rodzaj nietuzinkowego oświetlenia mieszkańcy naszego regionu pytają coraz częściej. Dlaczego? To nie tylko źródło światła, ale przede wszystkim niebanalna ozdoba, często wyeksponowana w wyjątkowy sposób.

Z Janeksem dobrze współpracuje się także projektantom wnętrz. To oni stanowią coraz liczniejszą grupę zawodową odwiedzającą salon. Przed propozycją dla inwestora, chcą poznać możliwość i ofertę. Często zdarzają się realizacje „pod klucz”, kiedy to projektant dobiera oświetlenie i osprzęt do całej inwestycji. Wtedy taka ścisła współpraca z salonem oświetleniowym to gwarancja dostaw, sprawności zamówionych sprzętów, jakoś, porównanie ciekawych propozycji oraz atrakcyjne ceny.

Robert Sowa tłumaczy: – W naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy propozycję na różne budżety. W porównaniu z ofertą marketową nasze produkty zdecydowanie wyróżniają się jakością, a także ciekawym wzornictwem. U nas poza oglądaniem ekspozycji i zakupem, głównie się rozmawia. Klienci często są zagubieni między tym co by chcieli, a jakimi możliwościami chociażby montażu dysponują. Trafiają do nas też tacy, którzy skusili się bardzo okazyjnymi internetowymi cenami, po czym po odebraniu przesyłki okazywało się, że nie sposób było dobrać żarówek. Ta pozorna oszczędność zazwyczaj się nie opłaca. Co ciekawe w naszym salonie znajdą Państwo nieco inne propozycje oświetlenia niż te, które na przykład są w koszalińskim salonie firmowym. Zachęcamy do odwiedzenia nas w Kołobrzegu.

Anna Piątkowska z Janeksu na pytanie, czego poszukują ostatnio osoby odwiedzające sklep, bez zastanowienia odpowiada: – O szynoprzewody! Szynoprzewody to taki rodzaj układu oświetleniowego, który pozwala na zasilenie energią elektryczną wielu lamp w jednej linii. Takie rozwiązanie jest obecnie bardzo popularne. A, że daje całą masę możliwości chętnie montowane jest zarówno w lokalach usługowych jak i w mieszkaniach.

Salon Janeksu to zaledwie cząstka tego, co oferuje klientom. Wiele upatrzonych lamp pracownicy sklepu ściągają z całej Europy dla inwestorów. Te poszukiwania wymarzonej i unikatowej lampy to w całym procesie urządzania wnętrza niejako wisienka na torcie.

Światło nadaje wnętrzom charakteru, buduje nastrój, kołysze do snu lub kiedy potrzeba pobudza i „podbija” dekoracyjne punkty, które są szczególnie tego warte. Światło daje mnóstwo możliwości. Pokierowanie nim w odpowiedni sposób i okiełzanie ciekawymi rozwiązaniami w postaci lamp, plafonów, kinkietów, kloszy czy właśnie szyn pozwala na stworzenie wyjątkowego klimatu. Im więcej, mniejszych punktów świetlnych, tym więcej atmosfery. Dobór odpowiedniej barwy światła rozmiękcza lub wyostrza nasze postrzeganie rzeczywistości. Pracownicy Janeksu nim wskażą najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb propozycję zadają wiele pytań, które ostatecznie zamykają się pod postacią oświetlenia, jakim cieszymy się przez długie lata.

Janex salon oświetleniowy – Kołobrzeg

Ul. Sienkiewicza 19

Tel. 516-091-596

Mail:  robert@janex.koszalin.pl