podlogi covetr Design

Inwestycja w porządną podłogę i drzwi opłaca się na lata

Kto choć raz urządzał dom lub mieszkanie, ten wie, że kluczowe są podstawy. Ich jakość i trwałość podnoszą wartość nieruchomości oraz realnie wpływają na poczucie komfortu mieszkańców. Co zrobić, aby dokonać najlepszego dla swoich potrzeb wyboru? Najlepiej skorzystać z usług KM HOME i wybrać podłogi oraz drzwi skrojone na miarę.

KM HOME to nowoczesny salon podłóg i drzwi, który mieści się w Koszalinie przy ulicy Bohaterów Warszawy 2a w Centrum handlowym FOX Park (kiedyś NOMI/Hala Kupiecka).

W ofercie KM HOME można znaleźć niemal każdego rodzaju pokrycia podłogowe: panele laminowane, winylowe, drewno, wykładziny oraz drzwi od topowych producentów. Ofertę uzupełniają nowoczesne tapety a także sztukateria.

Właściciele salonu, Kasia i Mariusz Dzidziewiczowie, poza szeroką ofertą stawiają na kompleksowe doradztwo. Ich doświadczenie pozwala na nie tylko trafną podpowiedź co do zakupu, ale także co do sposobu ułożenia i wykończenia podłogi, a także montażu i doboru drzwi.

Proces zakupowy w KM HOME jest bardzo wygodny i przejrzysty dla klientów. Każdy może skorzystać z bezpłatnych pomiarów i doradztwa w miejscu docelowego ułożenia podłogi czy zamontowania drzwi, co w późniejszym czasie ułatwia wykonanie szczegółowej wyceny. W kolejnym etapie, klient dokonuje wyboru produktu, oczywiście we współpracy z doradcą, który rozwieje wszelkie wątpliwości, opowie o możliwościach oraz o tym w co warto zainwestować decydując się na produkt. Ten etap (przez wielu lubiany), odbywa się na dużych wzornikach i przy dobrym oświetleniu. To ułatwia podjęcie decyzji dotyczącej koloru i struktury podłóg oraz drzwi. Oczywiście wszystkie wzorniki można zabrać do domu lub umówić się z doradcą salonu, aby wybrane modele dowiózł na miejsce budowy i doradził przy wyborze. Odcienie oceniane w salonie sklepowym i w lokalizacji docelowej (mieszkaniu czy domu) mogą wizualnie dać inne odczucie. Warto skorzystać z tej opcji, szczególnie, kiedy wybrana podłoga ma pokryć dużą powierzchnię, złożoną z kilku pomieszczeń.

Warto podkreślić, że kupując towar z montażem w salonie KM HOME, klient może mieć pewność, iż towar zostanie dowieziony odpowiednio wcześniej oraz wniesiony.

Wszystkie podłogi i drzwi są możliwe do zakupu z fachowym montażem. W tym wariancie klient zakupuje całość ze stawką VAT 8% w ramach ustawy o budownictwie mieszkaniowym, co w ostatecznym rozrachunku stanowi sporą oszczędność.

Pamiętajmy: podłogi i drzwi z założenia będziemy użytkować przez nawet kilkanaście lat! Warto podjąć, świadomą decyzję i cieszyć się efektem przez długi czas.

Oferta KM HOME nie tylko jest przeznaczona dla gospodarstw domowych. Salon wykonuje realizacje we wszelkich pomieszczeniach użyteczności publicznej. Tylko w ostatnim roku montaże odbywały się w hotelach, szkołach, restauracjach, salach zabaw dla dzieci i siłowniach. Wiele zdjęć z tych realizacji można zobaczyć na profilu Facebook oraz na www.km-home.pl.

Mariusz Dzidziewicz właściciel i doradca ds.podłóg mówi: – Tworzymy nowoczesny model sprzedażowy polegający na absolutnym wsparciu klienta na każdym etapie współpracy. Pracujemy z klientem na dziesiątkach wzorników, zarówno w naszym salonie jak i wizytując budowy. Kreujemy wnętrza naszych klientów niczym projektanci wnętrz. Taka sprzedaż jest w zgodzie z nami, ponieważ kochamy design i nieustannie podążamy za trendami.

Kasia Dzidziewicz, właścielka opowiada: Na dziś możemy pochwalić się największym wyborem podłóg w regionie oraz doświadczonymi ekipami monterskimi i ich pracą, z której jesteśmy dumni. Największy wybór podłóg nie oznacza jednak, że klienci znajdą u nas każdą markę dostępną na rynku. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży podłóg pomogło nam zdefiniować potrzeby lokalnego rynku oraz pewne tendencje. Nasi klienci oczekują trwałych rozwiązań, a my to oferujemy. Odważnie powiem, że omijamy szerokim łukiem jakoś

„marketową”. Nie znaczy to jednak, że mamy produkty wyłącznie w klasach premium. W KM HOME klienci znajdą podłogi i drzwi w każdym pułapie cenowym. Z kolei w każdym z nich udało nam się wybrać producentów, których wyroby oferują najwyższą jakość oraz utrzymują się w rozsądnych cenach, co w tych szalonych czasach nie jest wcale oczywiste.

KM HOME to nie tylko podłogi, ale również drzwi od topowych polskich producentów. Bardzo szeroka oferta wzorów i rodzajów wykończenia daje niemal nieograniczone możliwości wyboru formy, koloru czy struktury. Wyselekcjonowane modele prezentowane na ekspozycji w salonie pozwalają znaleźć inspirację lub utwierdzić się w przekonaniu, że wybór dokonany na bazie katalogu był słuszny. Ekspozycja drzwi daje również możliwość zestawienia z nią podłogi, co ułatwia wizualizację całości projektu wymarzonego wnętrza. Poza stroną wizualną bardzo istotne jest wybór konstrukcji drzwi w zależności od ich przeznaczenia oraz cech użytkowych, ważnych dla przyszłego użytkownika.

Bartosz Pachciarek z KM HOME, odpowiedzialny za Dział Drzwi, który ma na koncie zawodowym długoletnie doświadczenie w branży wykończeniowej dodaje: Oprócz doboru odpowiedniego stylistycznie i konstrukcyjnie modelu drzwi, konieczne jest profesjonalne wymiarowanie na miejscu inwestycji. Podczas bezpłatnego pomiaru sprawdzimy zgodność istniejących otworów drzwiowych z wymogami montażowymi wybranego produktu. W razie potrzeby zasugerujemy korekty i poinstruujemy w jaki sposób najmniej inwazyjnie dostosować otwór drzwiowy do odpowiednich wymiarów.

Pan Bartosz podkreśla także: – Należy pamiętać, że drzwi poszczególnych producentów posiadają wiele rozwiązań różniących się wymiarami montażowymi, co za tym idzie będą wymagały odpowiednio przygotowanego otworu drzwiowego. Podczas wizyty w salonie lub w trakcie pomiaru doradzimy, jak uniknąć kosztownych przeróbek i jak w najprostszy sposób przygotować otwory drzwiowe na odpowiednim etapie budowy czy remontu.

Ostatni, lecz równie ważny jak pozostałe aspekty to fachowy montaż z użyciem odpowiednich, wysokiej jakości sprzętów i materiałów montażowych. Profesjonalnie wykonany montaż pozwoli cieszyć się pięknem wymarzonych drzwi i zapewni funkcjonalność na lata. Również w przypadku zakupu drzwi w KM HOME klienci mogą sporo zaoszczędzić, zakupując całość z niższym VAT-em (8%).

Klienci coraz świadomiej podchodzą do zakupów, szczególnie tych na lata. Nauczeni doświadczeniem i obserwacją rynku wiedzą, że w podstawy warto inwestować. Jak mówi nam Mariusz Dzidziewicz: – Inwestować z głową.

Ogrom produktów dostępnych na rynku sprawia, że odpowiedni wybór może przysporzyć sporo kłopotu i czasem niepotrzebnego kosztu. – Tu chodzi, o to, aby każdy był zadowolony. Nasi klienci, którzy spełniają swoje marzenie o nowym lokum, cieszący się każdym detalem, w tym podłogami i drzwiami od nas, a my tym, że dołożyliśmy swoją małą cegiełkę do tego sukcesu. To jest właśnie sens naszej pracy – podkreśla właściciel salonu.

svg%3E Design

KM HOME

Ul. Bohaterów Warszawy 2a (dawne Nomi/Hala Kupiecka)
Km-home.pl
FB: KM HOME