1300066 Motoryzacja

Niezawodne cztery kółka- (nie tylko) dla filmowców

Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” na trwałe wpisał się nie tylko w regionalny kalendarz wydarzeń kulturalnych, lecz stał się również jedną z najważniejszych dorocznych imprez środowiska filmowego w Polsce. Od trzech lat swój udział w jego sprawnej organizacji ma Grupa Mojsiuk, użyczająca samochody na potrzeby logistycznej obsługi festiwalu.

W tegorocznej, już 42. edycji KFDF „Młodzi i Film” uczestniczyło ponad tysiąc osób spoza Koszalina, w tym wielu gości specjalnych, ekspertów oraz liczne grono jurorów oceniających filmy w poszczególnych kategoriach.

Już tylko ta informacja daje wyobrażenie o skali wydarzenia. Dochodzi do tego potrzeba skoordynowania wielu pokazów, dyskusji, spotkań festiwalowych oraz fakt, że nie wszystko odbywało się w siedzibie Centrum Kultury CK 105 a goście nocowali w wielu miejscach, również w Mielnie.

Niezawodny transport jest w takiej sytuacji niezwykle ważny. W sukurs organizatorom po raz kolejny przyszła Grupa Mojsiuk, użyczając swoich samochodów osobowych. O to jak rozpoczęła się i jak przebiega współpraca koszalińskiego multidilera z organizatorami festiwalu, zapytaliśmy Hannę Mojsiuk, wiceprezes zarządu Mojsiuk sp. z o.o. sp.k.

Hanna Mojsiuk wspomina: – Zapewne wielu z nas festiwal może kojarzyć się wyłącznie z gwiazdami na czerwonym dywanie i uroczystą galą wręczenia nagród. My jednak od dawna zdajemy sobie sprawę, że jest to niezwykle duże przedsięwzięcie i wielkie wyzwanie logistyczne dla organizatorów. Można powiedzieć, że festiwal związany jest między innymi z ogromną liczbą kursów z gwiazdami i jurorami pomiędzy lotniskami, dworcem kolejowym, czy nawet innymi miastami, nie mówiąc już o masie kursów pomiędzy kinami a hotelami w samym Koszalinie. Mając to na uwadze, przy okazji jednego z spotkań Północnej Izby Gospodarczej zapytałam o to z ciekawości panią Monikę Modłę z CK105, czy tak faktycznie jest. I w ten sposób narodziła się oferta pomocy ze strony Grupy Mojsiuk, z której organizatorzy bardzo się ucieszyli i skwapliwie skorzystali. Tak właśnie rozumiemy społeczną odpowiedzialność biznesu, która jest istotną częścią naszej działalności. Inna sprawa, że festiwal jest bardzo ważnym wydarzeniem, które promuje Koszalin od wielu lat w środowiskach opiniotwórczych a takim z pewnością jest środowisko filmowców. Jesteśmy dumni , że ten festiwal jest wizytówką Koszalina, do czego my również wnosimy swój wkład.

Agnieszka Mojsiuk, również wiceprezes zarządu Mojsiuk sp. z o.o. sp.k., mówi: – Od razu spodobał mi się ten pomysł, ponieważ od lat polityką naszej firmy jest wspieranie wartościowych, lokalnych przedsięwzięć, czy to gospodarczych, czy tak jak w tym przypadku kulturalnych. Od początku jedno było dla nas pewne: flota aut do obsługi festiwalu musi być odpowiednio dobrana zarówno jeśli chodzi o wygląd, ale również pod względem wysokiej funkcjonalności. W tym roku oddaliśmy do nieograniczonej dyspozycji organizatorów KFDF „Młodzi i Film” pięć aut. Ze „stajni” Citroena były to modele C5 Aircross i C3 Aircross. Peugeota reprezentował model 3008, Opla – model Grandland a markę Mercedes-Benz model E Klasa. Ten ostatni w szczególności odegrał rolę samochodu reprezentacyjnego. Są to marki i modele sprawdzone, niezawodne, o odpowiednio obszernym wnętrzu. Niezawodność jest tutaj szczególnie ważna, bo docieranie po gości czy to na lotnisko, czy w inne miejsca, musi się odbywać z idealną punktualnością. Nasze auta sprawdziły się w stu procentach, co potwierdzili organizatorzy.

Monika Modła, na co dzień wicedyrektor Centrum Kultury CK 105 a jednocześnie producent festiwalu, mówi: – Mamy za sobą pierwsze podsumowania. Docierają do nas bardzo pozytywne sygnały, zarówno w odniesieniu do poziomu artystycznego, jak i samej organizacji wydarzeń. Można powiedzieć, że to pierwsza pełnoformatowa edycja imprezy po perturbacjach covidowych. Co prawda nie przerwaliśmy ciągłości festiwalu z powodu pandemii, ale organizowaliśmy go jednak z uwzględnieniem koniecznych ograniczeń. W tym roku mieliśmy rekordową liczbę gości, bo było to ponad tysiąc osób. Poza pokazami filmowymi odbywało się bardzo dużo branżowych wydarzeń towarzyszących. Przy tej liczbie uczestników jasne jest, że sprawna komunikacja i niezwodny transport to podstawa. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni Grupie Mojsiuk za jej wsparcie. Udzielone – co trzeba podkreślić – po raz kolejny. Firma ta stała się naszym partnerem w najpełniejszym znaczeniu tego słowa. Dzięki temu mogliśmy do niezbędnego minimum ograniczyć korzystanie z aut pochodzących z wypożyczalni samochodów.


Wszystkie wspomniane wyżej auta są dostępne w salonach Grupy Mojsiuk na bardzo korzystnych warunkach:

Przykładowa rata miesięczna w leasingu za model Mercedes-Benz E 200 Kombi może np. wynieść 2175,34 zł brutto (kalkulacja przy cenie przykładowego modelu: 350 846,54 zł brutto, wstępnej opłacie leasingowej: 157 880,94 zł brutto, umowie na 59 rat, opłacie końcowej: 140 338,62 zł brutto, podana symulacja wyceny może ulec zmianie, bieżących informacji udzielą doradcy handlowi w salonie sprzedaży).

  • Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego (Dz.U. 2022.1360)”

Przykładowa rata miesięczna w leasingu za model Peugeot 3008 może np. wynieść 899,04 zł brutto (kalkulacja przy cenie przykładowego modelu: 145 000,00 zł brutto, wstępnej opłacie leasingowej: 65 250,00 zł brutto, umowie na 59 rat, opłacie końcowej: 58 000,00 zł brutto, podana symulacja wyceny może ulec zmianie, bieżących informacji udzielą doradcy handlowi w salonie sprzedaży).

  • Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego (Dz.U. 2022.1360)”

Przykładowa rata miesięczna w leasingu za model Citroen C5 Aircross może np. wynieść 837,03 zł brutto (kalkulacja przy cenie przykładowego modelu: 135 000,00 zł brutto, wstępnej opłacie leasingowej: 60 750,00 zł brutto, umowie na 59 rat, opłacie końcowej: 54 000,00 zł brutto, podana symulacja wyceny może ulec zmianie, bieżących informacji udzielą doradcy handlowi w salonie sprzedaży).

  • Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego (Dz.U. 2022.1360)”

Przykładowa rata miesięczna w leasingu za model Citroen C3 Aircross może np. wynieść 589,02 zł brutto (kalkulacja przy cenie przykładowego modelu: 95 000,00 zł brutto, wstępnej opłacie leasingowej: 42 750,00 zł brutto, umowie na 59 rat, opłacie końcowej: 38 000,00 zł brutto, podana symulacja wyceny może ulec zmianie, bieżących informacji udzielą doradcy handlowi w salonie sprzedaży).

  • Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego (Dz.U. 2022.1360)”

Przykładowa rata miesięczna w leasingu za model Opel Grandland może np. wynieść 868,03 zł brutto (kalkulacja przy cenie przykładowego modelu: 139 998,99 zł brutto, wstępnej opłacie leasingowej: 62 999,55 zł brutto, umowie na 59 rat, opłacie końcowej: 55 999,60 zł brutto, podana symulacja wyceny może ulec zmianie, bieżących informacji udzielą doradcy handlowi w salonie sprzedaży).

  • Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego (Dz.U. 2022.1360)”

Po szczegóły związane z zaprezentowanymi modelami, zapraszamy do naszych Autoryzowanych Salonów:

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i serwis Koszalin Mojsiuk, ulica Koszalińska 89, 76-039 Stare Bielice. Samochody osobowe salon: +48 94 34 77 372, serwis: +48 94 34 77 382, www.mojsiuk.pl. Szukaj nas na Facebooku: MercedesMojsiuk

Peugeot Mojsiuk Motor w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 89 lub pod nr tel.: 94/34 25 100, www.mojsiukmotor.peugeot.pl, Szukaj nas na Facebooku: Peugeot Mojsiuk Motor,

– Citroën Mojsiuk Motor w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 89 lub pod nr tel.: 94/34 00 440, https://dealer.citroen.pl/koszalin-mojsiuk, Szukaj nas na Facebooku: Citroen Mojsiuk Motor,

Opel Mojsiuk Motor w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 12 lub pod nr tel.: 94/71 00 444, www.opel.koszalin.pl
Szukaj nas na Facebooku: Opel Mojsiuk Motor,

Sprawdź na: ofertyspecjalne.mojsiuk.pl lub na mojsiuk.pl