spa22 Wydarzenia

Koszalińska firma z polskim Oskarem Spa & Wellness

Firma Fito Spa (produkująca naturalne kosmetyki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych, salonów masażu i SPA) zdobyła Polskiego Oscara Spa & Wellness w kategorii Najlepszy Rytuał Roku 2023. Jury doceniło innowacyjność autorskiego zabiegu na całe ciało wykonywanego na bazie kosmetyków z rokitnika i marchwi.

svg%3E Wydarzenia
SK:, , fot. Podlewski/AKPA

To wiodąca linia w ofercie Fito Spa. Składa się na nią peeling, masło shea, olej, olejek eteryczny Rokitnikowe Love oraz herbata. Marka znana jest z wysokiej jakości produktów, opartych na wyłącznie naturalnych olejach z roślin, które w wyjątkowy sposób pielęgnują skórę całego ciała, ale również działają odmładzająco i relaksująco. Takie kompleksowe podejście do klienta sprawiło, że rytuał Rokitnikowe Love został uznany za najlepszy w Polsce.

Konkurs Perfect Spa Awards zorganizowany był już po raz trzynasty przez największy portal wiedzy o Spa & Wellnes w Polsce – SpaEden.pl. W skład kapituły konkursowej wchodzą uznani eksperci oraz założycie portalu. Ocenili oni blisko 266 obiektów oraz ponad 50 produktów, urządzeń i usług z branży beauty & SPA.

Firma Fito Spa działa na rynku od pięciu lat. W jej ofercie znajdują się naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Jest obecna w najlepszych hotelach Spa, gabinetach kosmetycznych i salonach masażu.