untitled Zdrowie i uroda

„Strefa Urody” Elżbiety Derkacz – łączy tradycję i nowoczesność

Salony kosmetyczne odgrywają coraz większą rolę w dzisiejszym świecie, w którym dbanie o wygląd i zdrowie staje się coraz bardziej popularne i cenione. „Strefa Urody” Elżbiety Derkacz to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zrelaksować się i zatroszczyć o siebie, a także dla tych, którzy chcą poprawić poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Elżbieta Derkacz w zawodzie pracuje od 1998 roku. Na początku praktykę zdobywała w różnych zakładach, ale prawdziwą lekcją, było prowadzenie maleńkiego studia kosmetycznego w CH Emka. Przyznaje sama: – Było intensywnie i dynamicznie. Zaczynałam od stylizacji paznokci. Punk w Emce usytuowany był w salonie fryzjerskich. Klientki były bardzo zadowolone, bo w jednym miejscu mogły się wyszykować na wielkie wyjście. Mnóstwo się tam działo, co stanowiło jednocześnie dla mnie wielką inspirację, ale przede wszystkim nauczyło mnie dokładnego i szybkiego działania. Przez salon fryzjerski i punkt kosmetyczny przewijało się wówczas mnóstwo ludzi, a co za tym idzie najróżniejszych potrzeb i oczekiwań. Jak na początek to była niebywała szkoła życia. Spędziłam tam dwanaście lat, przyszedł jednak dzień, w którym zapragnęłam czegoś więcej.

svg%3E Zdrowie i uroda

Dziś „Strefa Urody” Elżbiety Derkacz znajduje się na ulicy Małopolskiej 1c/2 w Koszalinie. Już siódmy rok przyciąga klientki swoją atmosferą oraz wieloletnim doświadczeniem. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami, salon ten stanowi doskonałą propozycję dla tych, które poszukują wyjątkowej pielęgnacji dla swojego ciała i ducha.

„Strefa Urody” to przestronne i komfortowe miejsce. Na co dzień na czterech stanowiskach wykonywanych jest szereg zabiegów zarówno tych z kategorii beauty, jak i tych prozdrowotnych i pielęgnacyjnych. W ofercie pełna pielęgnacja i stylizacja dłoni i stóp, manicure, pedicure, stylizacja rzęs i brwi, makijaż permanentny, zabiegi na ciało i twarz, endermologia, stymulowanie skóry m.in. falami radiowymi, stymulatory tkankowe oraz zabiegi medycyny estetycznej.

svg%3E Zdrowie i uroda

Za co klientki tak bardzo lubią to miejsce? Za profesjonalizm, ale i bardzo naturalną atmosferę. Tu nadal najważniejsze są relacje. Elżbieta Derkacz mówi: – Regularne wizyty sprawiają, że lepiej się poznajemy, uczymy tego co skóra potrzebuje i wspólnie wypracowujemy pożądane efekty. W moim salonie nie robimy zabiegów, który być może czasem bywają modne, ale zupełnie są nieskuteczne. Znając skórę i potrzeby moich klientek, a także styl życia jaki mają proponuję indywidualne, dopasowane zabiegi. Ostatnio naszym hitem jest zabieg na rozpuszczalnych niciach peptydowych, połączony z kwasami i oczyszczaniem wodorowym. Nasze klientki chętnie do niego wracają, bo cieszą ich efekty. W naszym gabinecie pracujemy pokoleniowo i takie też osoby trafiają do nas. Często na fotelach spotykamy się z mamą i córką, zaglądają do nas wspólnie przyjaciółki czy koleżanki, ponieważ jest możliwość wspólnego wykonywania zabiegów w jednym czasie. My kosmetyczki bywamy powierniczkami naszych klientów, rozmawiamy, radzimy się siebie, towarzyszymy w pewien sposób sobie w najważniejszych w życiu wydarzeniach. Te relacje są mocne i trwałe. Wśród pań, które do nas przychodzą są takie, który są z nami od wielu lat. Przyzwyczajone do swoich tradycyjnych rytuałów, często dają się zachęcić na nowości w naszej ofercie, to wszystko dzięki relacjom i zaufaniu jakim siebie darzymy.

„Strefa Urody” silnie rozwija się w kierunku makijażu permanentnego i medycyny estetycznej. Efekty prac podziwiać można regularnie na mediach społecznościowych, jednak, jak podkreśla właścicielka: – Najważniejsza jest konsultacja i ocena tego czego de facto oczekujemy. Staramy się doradzać, a swoimi działaniami dodać blasku i świeżości. Czasem trzeba powiedzieć, „stop”, kiedy panie sugerują się czymś co nie służy ich urodzie. Nie możemy jednak zapominać, że w naszej ofercie jest szereg zabiegów kosmetycznych bogatych w odżywcze preparaty, stymulujące skórę, jednak nie zmieniających trwale rysów twarzy. One również cieszą się dużą popularnością. Stawiamy na naturalność.”

svg%3E Zdrowie i uroda

Salon przy Małopolskiej 1c/2 nie dystansuje, jest przyjemny, a atmosfera pełna życzliwości i naturalności. Tu można zarówno te bardzo regularne zabiegi podstawowej pielęgnacji oraz te bankietowe czy odmładzające. Z oferty „Strefy Urody” korzystają też te osoby, które cenią sobie wszystkie sprawy w jednym miejscu. Tu również całościowo i wieloetapowo można przygotować się na wyjątkowy dzień: ślub, studniówka, bal czy wesele.

– Nieustannie się szkolimy i rozwijamy, chcemy, aby nasza oferta była kompleksowa oraz odpowiadała na zapotrzebowania klientów. Doświadczenie 25 lat w branży, doskonale pozwala mi ocenić, co działa, co faktycznie się sprawdza, na co postawić, a co jest tylko chwytem, który ma nas zanęcić, a w sumie nie daje żadnych efektów i nie służy naszej skórze. Swoim doświadczeniem dzielę się każdego dnia z moimi klientkami. Są ze mną od lat, przyprowadzają swoje pociechy, polecają znajomym, to najlepszy dowód na to, że idę dobrą drogą.

Strefa Urody Elżbieta Derkacz
Ul. Małopolska 1c/2
Tel. 515 133 649