me4718146 all 2452118 Prestiżowy Adres

Popraw funkcjonalność swojej kuchni z KOSMAZ i BLUM

Kuchnia to serce domu, w którym domownicy spędzają sporo czasu. Dobrze, gdy jest ładna, przytulna i budzi tylko nasze pozytywne skojarzenia: ciepła rodzinnego i zapachu pysznych posiłków, najlepiej wspólnie spożywanych. Dla wielu użytkowników to również miejsce wielogodzinnej pracy i ważne, aby była także funkcjonalna.

Show room Jazdy Próbnej Kuchni Blum w Kosmaz na ul Lnianej w Koszalinie jest dla wszystkich, którzy marzą o wygodnej, ergonomicznej kuchni. W trakcie bezpłatnej konsultacji, wspólnie z Państwem omówimy i ustawimy prototyp Waszej przyszłej zabudowy kuchennej, możemy również też poprawić ergonomię mebli istniejących.

W kolejnych numerach „Prestiżu” przedstawimy kilka zabiegów, które ułatwią pracę już w istniejących kuchniach. W ten sposób, bez ponoszenia dużych wydatków finansowych, będą mogli Państwo poprawić komfort pracy w swoich kuchniach. Proponowane rozwiązania produktowe będą połączone z promocjami cenowymi w naszych oddziałach

svg%3E Prestiżowy Adres

Odcinek 3. Wysokie cargo na każdą szerokość

Jeżeli w kuchni zostało nam trochę miejsca na wysoką zabudowę, to idealnym rozwiązaniem będzie cargo SPACE TOWER firmy Blum. Jego wysokość, szerokość i głębokość można dopasować w zależności od miejsca, jakim dysponujemy, ale też zapotrzebowania na przestrzeń do przechowywania.
To szafa oferująca ponadprzeciętnie dużo miejsca, aby pomieścić i uporządkować wszystkie zapasy. Mieści nawet pięć szuflad wewnętrznych, które można dowolnie zaplanować i wysuwać pojedynczo. Jeden poziom wytrzymuje obciążenie nawet do 70 kg, co za tym idzie, w cargo tym możemy przechowywać 350 kg zapasów.
W czym jeszcze SPACE TOWER przewyższa pozostałe rozwiązania na rynku?
Każda szuflada jest dostępna z trzech stron, produkty nie są niczym przysłonięte i wysuwamy tylko tę, po której zawartość chcemy sięgnąć, bez konieczności siłowania się z ciężkim frontem, który pociąga wszystkie, nawet te niepotrzebne akurat półki.
To w końcu jedyne cargo, które z powodzeniem można stosować w meblu pokojowym czy łazienkowym, wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z przechowywaniem.

svg%3E Prestiżowy Adres
Jeden poziom wytrzymuje obciążenie nawet do 70 kg, co za tym idzie, w cargo tym możemy przechowywać 350 kg zapasów.
svg%3E Prestiżowy Adres
Każda szuflada jest dostępna z trzech stron, produkty nie są niczym przysłonięte i wysuwamy tylko tę, po której zawartość chcemy sięgnąć
svg%3E Prestiżowy Adres
To cargo z powodzeniem można stosować wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z przechowywaniem