cover 23423sdf Prestiżowy Ślub

Idealne połączenie

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdej pary, dlatego ważne jest, aby wszystko było idealnie dopasowane do jej oczekiwań. Makijaż, fryzura i suknia to elementy, które mają ogromny wpływ na wygląd przyszłej panny młodej i dają jej pewność siebie oraz poczucie piękna w tym wyjątkowym dniu.

svg%3E Prestiżowy Ślub

Monika Duda, właścicielka pracowni fryzjerskiej postanowiła stworzyć projekt, w którym, zarówno idealne uczesanie, piękny makijaż i wymarzona suknia tworzą niepowtarzalną całość. Do współpracy zaprosiła: Elżbietę Derkacz ze Strefy Urody oraz Anną Romysz z Salonu Sukien Ślubnych Farage. Efekty ich wspólnej pracy można zobaczyć na fotografiach.

Monika Duda mówi: O kondycję włosów, kolor i formę trzeba zadbać na długo przed tym najważniejszym dniem. W naszym salonie wielokrotnie z naszymi Pannami Młodymi, etapami dochodzimy do oczekiwanego rezultatu, podobnie jest z naszą cerą i ciałem. Dlatego pomyślałam o połączeniu sił i kompleksowym podejściem do przygotowań ślubnych. Suknia, fryzura, makijaż uzupełniają się i przenikają. Jedno z drugim współgra tworząc piękną dla oka harmonię. Dziś pokazujemy Państwu inspiracje jakie wspólnie stworzyłyśmy. Zależało nam na podkreśleniu walorów i indywidualizmu wszystkich zaproszonych na sesję Pań. Dla nas to także duże wyzwanie i odpowiedzialność, naszą intencją jest sprawić, aby Panny Młode czuły się wyjątkowe, przepiękne i intrygujące. Fantastyczne fotografie wykonała Karolina Magnowska, jej portrety pozwalają cieszyć się tą wyjątkową chwilą przez długi czas.

Pracownia Fryzjerska Monika Duda
Strefa Urody Elżbieta Derkacz
Salon Ślubny Farage