vott 00255 Biznes

KIA Polmotor Dealerem Roku 2022!

Fot. Materiały Prasowe

Ten rok nie mógł się lepiej rozpocząć dla szczecińskiej i koszalińskiej KIA Polmotor. Na początku stycznia, podczas Kongresu Dealerskiego marki KIA w Łodzi, otrzymała ona jedną z najważniejszych nagród w świecie dealerów samochodowych – Dealer Roku. Zespół został wyróżniony za swą niezwykłą, prężną i efektywną działalność w ubiegłym roku. – To spełnienie naszych marzeń – zapewnia Konrad Kijak, dyrektor Kia Polmotor.

svg%3E Biznes
Konrad Kijak (dyrektor Kia Polmotor), Piotr Przepłata, Piotr Olkiewicz (członkowie zarządu Grupy Polmotor), Jan Przepłata, Dariusz Olkiewicz (prezesi zarządu Grupy Polmotor), Karolina Wałowska (marketing manager Grupy Polmotor), Jacek Przepłata, Sebastian Olkiewicz (członkowie zarządu Grupy Polmotor), Sebastian Arszyński (dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej), Grzegorz Czekaj (dyrektor Działu Części i Akcesoriów)

Kia Polmotor została wyróżniona najważniejszą nagrodą spośród 56 innych dealerów marki KIA w Polsce.

– Otrzymaliśmy tę nagrodę po raz pierwszy, a konkurencja była bardzo silna, bo są dealerzy, którzy również bardzo ciężko pracują na tę nagrodę i mają również ciekawe pomysły na rozwój swoich sieci dealerskich. Ta nagroda – Dealer Roku 2022 dla mnie osobiście jest takim zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy w tej marce. A pracuje w niej od 14 lat. Nie spodziewałem się tego wyróżnienia. Tym bardziej jest ono dla mnie i dla całego zespołu cenne. Bo to jest wyraźne docenienie naszej pracy przy budowaniu marki. Podkreślam – działań całego zespołu. Od dwóch lat naszym działem marketingu kieruje Karolina Wałowska. Bardzo mocno zmieniła i zmienia oblicze komunikacyjne i wizerunkowe marki. To także efekt pracy m.in. Adama Zalasa — kierownika sprzedaży, dzięki któremu jest ona na najwyższym poziomie. To również zasługa Sebastiana Arszyńskiego – dyrektora obsługi posprzedażnej, serwisu. W wyjątkowy sposób dba o naszych klientów. To także ogromna zasługa wszystkich naszych pracowników, ich sprawnych działań, profesjonalnego przygotowania, fachowości, to także efekt współpracy z naszymi partnerami i klientami – mówi Konrad Kijak.

Dodaje, że nagrodę przyznaną przez KIA Polska wręczał m.in. David Hilbert – szef marketingu w Kia Europe.

svg%3E Biznes
Zespół Kia Polmotor

– To dowód na to, że koncern obserwuje nasze działania, zauważając nasze pomysły i inicjatywy, które są naprawdę nietuzinkowe i niestandardowe dla dealera. Słychać o nich i widać je często. Szczecin i Koszalin nie jest więc gdzieś tam z boku lub na szarym końcu. Inaczej budujemy wizerunek marki, czy też relacje z klientami. W aktualnej sytuacji nie jest to takie proste. Ale my cały czas staramy się dbać o klienta. I widzimy, że nasza praca jest doceniana przez nich. Kilka dni temu gościliśmy jedną z naszych wieloletnich klientek, która jest z nami tak naprawdę od samego początku. Kupiła właśnie kolejny już samochód marki Kia, właśnie u nas. I to jest dla nas największa wartość – zaufanie klienta – dodaje dyrektor Kijak.

Zespół Kia Polmotor słynie z wielu różnych projektów. Duży nacisk kładą na łączenie motoryzacji np. ze światem sportu. Wspiera wielu znanych polskich lekkoatletów — olimpijczyków np. biegaczy — Patryka Dobka, Marcina Lewandowskiego oraz tyczkarza Piotra Liska. Wspiera memoriał lekkoatletycznyWiesława Maniaka oraz niepełnosprawnych sporowców z klubu Korona Szczecin, współorganizuje turnieje tenisowe dla amatorów np. Kia Polmotor StarsCup, czy imprezy tenisowe dla dzieci, wszystko to w halitenisowejKia PolmotorArena.

svg%3E Biznes
Zarząd Grupy Polmotor: Sebastian Olkiewicz, Piotr Przepłata, Jacek Przepłata, Piotr Olkiewicz

– To nasz wielki sukces, że udało nam się stworzyć te projekty sportowe. Bo mają one także wielką wartość dla Szczecina i łączą się dobrze wizerunkowo z marką. Nasze działania przekładają się także na to, że nie jesteśmy postrzegani tylko i wyłącznie jako dealer motoryzacyjny. Promują również miasto i jego mieszkańców. To wszystko ma dla nas ogromną wartość. Dumni jesteśmy także ze zbudowania wyjątkowego i już sławnego w całym kraju wydarzenia biznesowo – rozrywkowo – medialnego, czyli Eska Business Party by Grupa Polmotor. Imprezy, która odbywa się od kilku lat tylko w Szczecinie dzięki współpracy z Radiem Eska. Ale te wszystkie pomysły i działania nie miałyby miejsca, gdyby nie wsparcie, ścisła współpraca i zaufanie zarządu Grupy Polmotor na czele z Prezesami Janem Przepłatą i Dariuszem Olkiewiczem. Gdyby nie oni nie mielibyśmy takich możliwości działania i rozwoju tej marki, a to przełożyło się niewątpliwie na ten sukces. – zapewnia Konrad Kijak.