DJI 0357 Edit Motoryzacja

Opel w Koszalinie – sprzedaż i serwis w docelowej lokalizacji

Fot: Marcin Betliński

To dobra wiadomość nie tylko dla osób planujących zakup samochodów marki Opel. Ucieszy ona również tych, którzy już nimi jeżdżą, a co jakiś czas potrzebują wykonać przegląd techniczny lub naprawę auta. Spółka Motor Mojsiuk, która od tego roku reprezentuje markę w Koszalinie, zaprasza do nowo otwartego salonu sprzedaży i serwisu ulokowanego tuż za rogatkami miasta, w Starych Bielicach.

Z początkiem grudnia br. na obiekcie sąsiadującym ze stacją paliw CircleK (po prawej stronie jadąc od strony Koszalina) pojawiły się elementy graficzne charakterystyczne dla marki Opel. To sygnał, że odtąd w tym miejscu na klientów czeka zespół handlowy i wyspecjalizowany zespół serwisowy.

– Zapraszamy we wszystkich sprawach związanych z eksploatacją samochodów Opel. Oferujemy pełen zakres usług, a więc przeglądy gwarancyjne i okresowe, większe i mniejsze naprawy. Posiadamy potrzebne oprzyrządowanie i części zamienne. Co ważne, prowadzimy również serwis ogumienia, oferując usługi na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o wybór opon, jest to pełny wachlarz dostępny na rynku. Wykonujemy również kontrolę i regulację geometrii kół oraz inne czynności wynikające z usług gwarancyjnych oraz kontraktów serwisowych. Warto podkreślić, że jesteśmy przygotowani także do obsługi samochodów elektrycznych. Do końca grudnia zapraszamy po akcesoria zimowe z 15-procentowym rabatem. Przed wyjazdem na narty można zaopatrzyć się w belki, uchwyty i pojemniki dachowe oraz łańcuchy śniegowe i nakładki zapobiegające poślizgom – mówi Damian Ragin, kierownik działu serwisowego.

W nowym salonie Opla na klientów czekają doświadczeni doradcy handlowi, którzy dobrze znają markę i są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Na miejscu można otrzymać niezbędne informacje na temat zakupu samochodu, najkorzystniejszego finansowania i najlepszej oferty ubezpieczenia komunikacyjnego.

Dostępne auta demonstracyjne pozwalają „przymierzyć się” do wybranego modelu, siąść za jego kierownicą, odbyć jazdę testową. Duże zainteresowanie klientów budzi na przykład nowy Opel Astra (jego test konsumencki opublikowaliśmy w naszym wydaniu wrześniowym). W opinii użytkowników jest to dynamiczny, nowoczesny i zarazem innowacyjny samochód. W wersji Plug in Hybrid ustanawia nowe rekordy wydajności w klasie kompaktowej. Silnik spalinowy o niskim tarciu wewnętrznym i mocny silnik elektryczny współpracują, zapewniając płynną, efektywną i bezemisyjną jazdę w trybie elektrycznym. Za kierownicą nowej Astry z napędem hybrydowym plug in kierowca będzie mógł wjechać tam, gdzie model spalinowy ma ograniczony dostęp – na przykład do centrum miasta.
Dodać należy, że nowa Astra jest również dostępna z nowoczesnym silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, na które również warto zwrócić uwagę.

svg%3E Motoryzacja

Przykładowa rata miesięczna leasingu za model Opel Astra VI 1.2 GS Line może np. wynieść 777,31 zł netto miesięcznie (kalkulacja przy cenie przykładowego modelu: 124.308 zł netto, wpłacie własnej w wysokości: 45% wykup: 40%, rat: 59, podana symulacja wyceny może ulec zmianie, bieżących informacji udzielą doradcy handlowi w salonie sprzedaży).

Po szczegóły związane z zaprezentowanym modelem, jak i pozostałych modeli Opla zapraszamy do nowo otwartego Autoryzowanego Salonu i Serwisu Opel Mojsiuk Motor w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 12 (UWAGA: nowa lokalizacja) lub pod nr tel.: 94/71 00 444

www.opel.koszalin.pl

Szukaj nas na Facebooku: Opel Mojsiuk Motor