20211215 102259 Podróże

Narciarskie szaleństwo tuż tuż

Dopiero wakacje za nami, a już myślami jesteśmy przy feriach i zimowym wypoczynku. Dobrze zaplanowany, aktywnie spędzony czas pozwala naładować nasze energetyczne baterie na kilka miesięcy do przodu. A jeśli zdecydujecie się połączyć aktywny wypoczynek, piękne krajobrazy, wzorową organizację i masę przyjemnych chwil to zachęcamy do skorzystania z oferty Biura Podróży DEPKA Travel.

Miłośnikom pływania DEPKA kojarzy się z pewnością ze Szkółką Pływacką działającą w Koszalinie i Kołobrzegu. Od 17 lat instruktorzy pływania szkolą małych i dużych, grupy zorganizowane, jak i podczas indywidualnych sesji. Z Depką technikę pływania ćwiczyło do tej pory przeszło sześć tysiące osób, a wielu z podopiecznych zdobywało całkiem niezłe lokaty na zawodach pływackich, niektórzy nawet z tą dyscypliną sportową związali swoje zawodowe życie.

DEPKA to nie tylko Szkółka Pływacka, to także aktywna społeczność. Właśnie ta chęć dobrze spędzonego czasu, wykorzystanie wolnych dni do wspólnego treningu, a także do nauki nowych sportowych umiejętności skłoniła właściciela Depki, Karola Torcz do założenia Biura Podróży, tak aby zgodnie z dobrą praktyką i wszelkimi prawidłowymi zasadami organizować wyjazdy sportowe i turystyczne, nie tylko dla adeptów Szkółki Pływackiej.

svg%3E Podróże

Dziś z Biurem Podróży DEPKA Travel można spędzić wakacje i zimowe ferie. Można rozsmakować się w nowych sportach, pojechać na szkolną wycieczkę, nauczyć się jazdy na nartach, snowboardzie, pochodzić po górach i zobaczyć całą masę ciekawych miejsc.

Skoro chłodne miesiące przed nami, warto już teraz zaplanować aktywny wypoczynek wraz z DEPKĄ.

Już na początku grudnia organizowane są dwa wyjazdy rozpoczynające sezon narciarski do włoskiego Livigno. To jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w całych Alpach. Skorzystać tu można ze 115 km tras dla narciarzy i snowboardzistów o różnym stopniu trudności oraz 40 km tras biegowych.
Atutem miasteczka jest bardzo długi sezon narciarski – trwający od późnej jesieni aż do majówki. Rozbudowana baza świetnych restauracji, barów z włoską kawą, pizzerii, pubów i dyskotek z muzyką graną na żywo zapewnia rozrywkę. Strefa wolnocłowa natomiast, przyciąga koneserów markowych towarów. Prócz tego, na dwóch zaproponowanych turnusach można zarówno nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie, albo samodzielnie rozkoszować jazdą po wspaniałych trasach.

Dla tych co rozpoczynają swoją przygodę ze sportem istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego, zarówno w kołobrzeskiej wypożyczalni, jak i na miejscu we Włoszech.

DEPKA Travel przygotowało również ofertę na zimowe ferie. Atrakcje dla dzieci I młodzież, ale również dla całych rodzin. Dwa terminy i jeden kierunek, czyli włoskie miasteczko w Dolomitach Dimaro, położone nieopodal stacji narciarskiej w obrębie Doliny Słońca – Val di Sole. Dolina Słońca to blisko 380 km zróżnicowanych pod względem trudności tras i 140 wyciągów. Region wspaniały szczególnie dla rodzin. Plusem rodzinnego podróżowania z DEPKA Travel jest choćby to, że rodzice mogą sami szusować po narciarskich trasach, a dzieci uczyć się i zjeżdżać pod opieką profesjonalnych i wykwalifikowanych instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego.

Włoskie zimowe ferie to oprócz narciarskiej frajdy, czas spędzony w przepięknych okolicznościach przyrody, którą po prostu warto zobaczyć i zachwycić się jej różnorodnością. Pyszne jedzenie, wieczorne animacje, wspólne kręgle to tylko kilka atrakcji, które dodatkowo czekają na uczestników zimowego wyjazdu.

Do Livignio i Dimaro po prostu się wraca. Długie i szerokie, znakomicie zaśnieżone trasy, to nieco inny krajobraz niż ten znany z polskich stoków. Początek oficjalnego sezonu to grudzień, ostatnie zjazdy w tym regionie zaliczyć można jeszcze podczas majówki. Cała infrastruktura przygotowana pod zimowe wyjazdy sprzyja intuicyjnemu poruszaniu się, wygodzie i swobodzie. Ten turystyczny region cieszy się ogromną popularnością, kto raz zaznał tego klimatu, z przyjemnością wraca tu ponownie. Podobnie jest z uczestnikami wypraw Biura Podróży DEPKA Travel. Jak mówi Karol Torcz – właściciel – wiele osób każdego roku, zapisuje siebie lub całe rodziny na wspólny wypad na narty. Atmosfera i opieka rezydentów sprawiają, że skupić się można tylko na przyjemnościach- dodaje.

Warto zarezerwować miejsce dla siebie już dziś, nawet jeśli pierwszy raz na nartach ma się jeszcze przed sobą. Zdobywanie nowych umiejętności to wspaniała sprawa, a nauka w tak idealnie stworzonym do tego miejscu nie dość, że sprawia przyjemność, to także jest bardzo skuteczna. A tu już do załapania bakcyla na całe życie w zasadzie mały kroczek.

Jeśli nie jeździsz i nie masz na to ochoty, wyjazd we włoskie Alpy i Dolomity jest również dla ciebie. Na miejscu urocze trasy spacerowe, fantastyczna górska atmosfera, specjały najbardziej ulubionej kuchni świata, baseny i sauny. Jednym słowem relaks gwarantowany.

Aktualną ofertę biura znajdziecie na stronie Biura Podróży DEPKA Travel. Już pojawiły się propozycję związane z początkiem sezonu narciarskiego oraz z feriami zimowymi. W przygotowaniu oferty wyjazdów w marcu i kwietniu. W międzyczasie indywidualne wyjazdy, które DEPKA Travel także pomaga organizować.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.depka.pl