349A3974 WEB Motoryzacja

Uroczyste otwarcie Autoryzowanego Serwisu BMW MINI Bońkowscy w Koszalinie

Serwis BMW MINI Bońkowscy ulokował się w dawnych obiektach firmy Dowbusz przy ulicy Lnianej już w styczniu tego roku, ale uroczyste otwarcie placówki nastąpiło w sierpniu. Połączone zostało z „The 7 Roadshow”, czyli oficjalnym przedstawieniem najnowszego modelu klasy luksusowej, czyli BMW serii 7.

Auto mocno absorbowało uwagę gości, wśród których wielu to użytkownicy samochodów marki BMW i już od lat klienci firmy BMW Bońkowscy. Po krótkiej prezentacji modelu każdy mógł osobiście sprawdzić, co oferuje nowa wersja „siódemki”.

Impreza była bardzo szykowna. Gospodarze przygotowali muzyczną niespodziankę w postaci koncertu Kasi Cerekwickiej, która wystąpiła na scenie rozstawionej na dziedzińcu firmy. Na marginesie: zapewne niejeden z gości zdziwił się, jak obszerny jest teren, którym dysponuje serwis.

Koncert artystki, koszalinianki z pochodzenia, jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek, poprzedziło wystąpienie Dominiki Bońkowskiej, współwłaścicielka BMW MINI Bońkowscy. Było to interesujące podsumowanie prawie trzydziestoletniej historii rodzinnej firmy, która stale się rozwija, czego dowodem jest choćby pojawienie się ze stałym przedstawicielstwem w Koszalinie.

Partnerami wydarzenia były koszalińskie firmy: Dermalogica Klinika Medycyny Estetycznej i Pracownia Optyczna Renata Tomkalska.