Monika Duda zdj Moda

My się dopiero rozkręcamy- z wizytą w Pracowni Fryzjerskiej Moniki Dudy

W tym miejscu zawsze coś się dzieje. Koloryzacje, modelowanie, upięcia, metamorfozy i tak już od dwóch lat. Pracownia Fryzur Moniki Dudy, właśnie obchodzi urodziny. Powodów do świętowania jest więcej, bo pracowania powiększyła się o nowe pomieszczenie, kilka stanowisk, a także przybyło rąk do pracy.

Dwa lata temu Monika Duda założyła Pracownię Fryzur, ale w zawodzie jest już od ponad dwóch dekad. Podobnie wszystkie pracujące z nią fryzjerki, to doświadczone specjalistki, z długoletnią praktyką. Każda nieco inna, każdej „konikiem” jest coś wyjątkowego. To z czego słynie Pracownia to metamorfozy. Kolor, cięcia i decyzje. Tu nie raz odbywa się kobieca „burza mózgów”, żeby zrobić coś wyjątkowego, tak aby klientka czuła się najlepiej w swoim najpiękniejszym wydaniu. Aby móc tak działać, najważniejsze są fachowe ręce i doświadczenie. Kolosalne znaczenie mają wysokiej klasy, profesjonalne produkty i komfort pracy.

Pracownia rozwija się nieustannie. Liczne szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, nowinki na rynku, ale również istotny, co podkreśla Monika Duda jest dobry klimat i wygoda odwiedzających to miejsce pań i panów. Tu nie ma pośpiechu, jest czas na rozmowę, analizę, a także na dopasowanie odpowiedniej pielęgnacji po wykonanych w salonie zabiegach. Pracowania Fryzur regularnie angażuje się wydarzeniach, zarówno akcjach charytatywnych, jak i własnych inspirujących eventach. Warto zaglądać na FB Pracowni Fryzjerskiej Moniki Dudy, tu zarówno można podpatrzeć co na głowie „zadziało się” u innych, jak i upolować okazję, czy wziąć udział w wyzwaniach, jakie dziewczyny u siebie organizują. Do jednej z ostatnich takich akcji należały wakacyjne metamorfozy fryzur nastolatków. Ten event stał się strzałem w dziesiątkę. Młodzież miała okazję zapoznać się z tym jak dbać o włosy, zobaczyć z czym im do twarzy, a także poeksperymentować z kolorem i nowymi odcieniami. Dziś nastolatki wracają po coraz to nowe i bardziej odważne cięcia. Wolą tak niż próbować nie do końca skutecznie i zadowalającym efektem w domu.

Monika Duda i jej sposób bycia pozwala na otwartość. Czasem tli się w głowie jakiś szalony pomysł o nowych włosach, w jej Pracowni zaś nie ma żadnych barier. Panie: Ania, Ola, Elena Kasia, Paulina i Monika doradzą i wyprowadzą z „trudnych włosowych sytuacji”, więc jeśli marzy się wam odmiana – spróbujcie. W tym miejscu nie mówi się „to tylko włosy”, a „ależ wspaniałe włosy!”.

Drugie urodziny to z jednej strony okazja do podsumowań, ale też moment na kolejny krok. Jak podkreśla Monika Duda – wszystko dla klientów. – Nasze miejsce ma być nie tylko punktem ze znakomitymi fachowcami, ale także przestrzenią, w której wszyscy dobrze się czujemy. Bardzo zależy mi na tym, aby klienci byli zadowoleni i wychodząc od nas czuli się wyjątkowi. Tak samo zależy mi na tym, aby całemu naszemu zespołowi dobrze i komfortowo pracowało się każdego dnia. Jeśli ktoś miały ochotę dołączyć do nas – serdecznie zapraszam. Pracy i wyzwań mamy każdego dnia sporo, ale to tylko powód do radości i napęd do rozwoju i pracy nad sobą oraz nad warsztatem.