B0A5458 copy Moda

Jesteś piękna!

Już w lipcu odbędzie się kolejna edycja projektu #portretdoskonaly, czyli cyklicznie organizowanych sesji zdjęciowych przez wizażystkę Karolinę Maciejewską i fotografa Wojciecha Gruszczyńskiego.

Jak wygląda #portretdoskonaly? Receptura jest bardzo prosta. Zdjęcia, makijaż, stylizacje oraz starannie wyselekcjonowane lokalizacje przez wspomniany duet. Wszystko to połączone jest w luźnej atmosferze, bez pośpiechu, w towarzystwie filiżanki pysznej kawy lub kieliszka prosecco. Taki plan powstał głowach Karoliny i Wojciecha w 2020 roku, a szereg zakończonych sukcesem edycji, utwierdził ich w przekonaniu, że był to najlepszy plan, jaki mogli sobie wymarzyć na fotograficzne spotkania.

Miejsc i pomysłów nie zabraknie. Tym razem przestrzenią dla sesji będzie przepiękna, znajdująca się pod Koszalinem, willa o powierzchni 300 m kw. z ogrodem i basenem, otoczona lasem.

#portretdoskonaly to projekt skierowany do każdego. W jego ramach można umówić się na sesje kobiecą, biznesową, rodzinną czy ciążową. Indywidualne podejście i limitowana liczba sesji wykonywanych w ramach każdej edycji sprawiają, że każdy kto trafi na zdjęcia, może czuć się komfortowo, mając do swojej dyspozycji cały obiekt, a także wsparcie duetu, posiadającego wieloletnie doświadczenie, zdobyte na planach zdjęciowych.

Wszystkie informacje o projekcie oraz zapisach znajdują się na stronie www.portretdoskonaly.pl

Sesja została wykonana w lokalizacji lipcowej edycji projektu #portretdoskonaly

Zdjęcia: Wojciech Gruszczyński

Makijaż: Karolina Maciejewska

Modelka: Kinga Buczkowska

Asysta: Julia Podgórska