TM DSC 0055 Biznes, Biznes 2022

Gala koszalińskiego oddziału Północnej Izby Gospodarczej

Fot. Tomasz Majewski

Północna Izba Gospodarcza obchodzi w tym roku dwa piękne jubileusze: 25-lecia istnienia w ogóle i 15-lecia oddziału koszalińskiego. „Koszalin” zrzesza obecnie ponad 200 firm, będąc największym oddziałem największej regionalnej izby gospodarczej w Polsce. Przedsiębiorcy uczcili 15. rocznicę uroczystą galą w nowym mieleńskim hotelu Ferry Resort.

Gala stała się okazją do uhonorowania koszalińskich członków Izby legitymujących się największym stażem członkowskim. Osobne podziękowania i wyrazy szacunku odebrał Robert Bodendorf, wieloletni prezes oddziału. Do podziękowań od kolegów swoje gratulacje dołączyła Hanna Mojsiuk, prezes Północnej Izby Gospodarczej.

Pani prezes wyróżniła również kilka innych osób za wkład w rozwój oddziału. Otrzymali je: Robert Bodendorf (wieloletni prezes oddziału) za prowadzenie Izby na początku jej istnienia i konsekwentny rozwój, Andrzej Mielcarek (obecny prezes) za kreatywność i skuteczność w działaniu, Piotr Jedliński (prezydent Koszalina) za wspieranie przez wiele lat Izby, Teresa Żurowska i Małgorzata Chodkowska (Fundacja Pokoloruj Świat) za charytatywną działalność pod patronatem Izby oraz Wioletta Skowronek-Duda (przewodnicząca Klubu Kobiet PIG w Koszalinie) za wspieranie kobiet w przedsiębiorczości.

Galę uświetnił znakomity występ Katarzyny Żak, znanej aktorki i wokalistki, która zaśpiewała piosenki Agnieszki Osieckiej.

O północy przed gośćmi gali wystąpił koszaliński zespół Jumpfire z imponującym spektaklem ogniowym.

W opinii uczestników gali i obserwatorów było elegancko, uroczyście i szykownie. Szczególnie efektownie prezentowały się kreacje pań. Humory dopisywały a zabawa zakończyła się nad ranem.

Krótki film z gali nagrany i zmontowany przez Patryka Brzeskota znaleźć można na facebookowych profilach PIG Koszalin oraz naszego miesięcznika.