DJI 0284 Biznes, Biznes 2022
default

Certyfikat TÜV dla Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakierniczego

Każdy kto chciał sprawdzić czy dany produkt jest bezpieczny dla użytkownika, automatycznie szuka na produkcie specyficznego oznaczenia tej globalnej instytucji certyfikującej dopuszczenie do użytku z siedziba w Niemczech. Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze właśnie otrzymało taki certyfikat na swoje usługi po szeregu szczegółowych i zaliczonych pozytywnie audytów.

svg%3E Biznes, Biznes 2022

Dlaczego wszyscy starają się o ten certyfikat? Uzyskanie certyfikatu TÜV jest dowodem, że dana firma dba o wysoką jakość oferowanych produktów lub usług. Audyty jakościowe przeprowadza bezstronna zewnętrzna jednostka, dlatego można być pewnym co do prawdziwości przedstawionych wyników, a tym samym co do jakości badanych usług lub wyrobów. Dlatego też, certyfikat ten cieszy się uznaniem ze strony konsumentów i przedsiębiorstw na całym świecie.

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze to znany na terenie północno-zachodniej Polski oferent tych usług z ponad 40-letnim doświadczeniem w tej branży.

Centrum oferuje naprawy powypadkowe z użyciem technologii i materiałów wszystkich marek samochodowych, począwszy od samochodów osobowych, poprzez dostawcze a na ciężarówkach kończąc. W centrum naprawiane są również naczepy i różnego rodzaju zabudowy użytkowe i specjalistyczne, które są montowane na pojazdach samochodowych.

svg%3E Biznes, Biznes 2022

Centrum dysponuje wysokiej klasy skomputeryzowanymi urządzeniami do napraw nadwozi, pozwalającymi odtworzyć pierwotne wymiary karoserii pojazdów z 100-procentową dokładnością.

Dzięki piecowi indukcyjnemu firma Mojsiuk jest w stanie naprawiać nawet duże ramy samochodów ciężarowych bez zmian w strukturze naprawianego materiału z jakiego wykonano np. ramę, a lakiernie już na etapie przygotowywania koloru lakieru korzystają z mieszalnika farb MoonWalk światowego potentata w produkcji lakierów – firmy PPG, wykorzystującego najnowszą technologię na świecie w tej materii, zapewniając tym samym niemal 100-procentowe odwzorowanie potrzebnego koloru.

Uzyskanie tego certyfikatu przez Centrum daje pewność, że klienci powierzający swoje pojazdy do naprawy mogą być spokojni, iż zasiadając ponownie za kierownicą naprawionego auta, znajdą je w takim samym stanie jak przed naprawą. Auto będzie posiadało takie same właściwości użytkowe, trakcyjne, a co najważniejsze – zapewni poziom bezpieczeństwa jak nowy pojazd.

Otrzymany certyfikat daje także pewność współpracującym z firmą Mojsiuk towarzystwom ubezpieczeniowym, że firma gwarantuje taką wysoką jakość naprawy za każdym razem, albowiem audytowi podlega cały proces naprawy, gdzie badane są źródła pozyskiwania części zamiennych, posiadany i używany park maszynowy oraz umiejętności kadry i szkolenia odbyte przez pracowników.

Certyfikacja wykonywana jest na podstawie specjalnej listy audytowej. Została ona stworzona z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia pracowników TÜV SÜD w dziedzinie motoryzacji. Podczas audytu weryfikowane są wszystkie obszary, które mają wpływ na jakość usługi, oraz jakość naprawy uszkodzonego pojazdu. Kontroli podlegają nie tylko narzędzia na halach blacharni oraz lakierni, weryfikowane są również:

– wygląd zewnętrzy (budynek, parkingi, sposób ulokowania pozostawionych uszkodzonych pojazdów),

– biuro obsługi klienta,

– blacharnia/lakiernia,

– niezbędna dokumentacja do prowadzenia działalności,

– proces oględzin pojazdu po naprawie blacharsko-lakierniczej.

Aby otrzymać najwyższą z not w postaci 5 gwiazdek należy spełnić wszystkie wymogi TÜV na poziomie od 95 do 100 %. Dodajmy, że Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakiernicze otrzymało najwyższą ocenę – właśnie 5 gwiazdek.

W dniu 11 kwietnia br. na ręce przedstawicieli Zarządu Grupy Mojsiuk – pani Hanny Mojsiuk oraz Łukasza Hormańskiego, przedstawiciel TÜV SÜD Polska Sp. z o.o. pan Krzysztof Podhorodecki przekazał wydany po szeregu badań audytowych certyfikat.

Zapraszamy do skorzystania z usług Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakiernicze, ul. Koszalińska 89, Stare Bielice k/Koszalina. Kontakt pod nr tel.: +48 94 340 50 23

www. mojsiuk.pl/centrum-blacharsko-lakiernicze

Szukaj nas na facebooku: www.facebook.com/BlacharniaMojsiuk