0Y5A0503.jpg.jpg Moda

Akcent na kolor

Kolorowe pasmo, podbity skręt, kalifornijskie fale – oto zaledwie kilka propozycji Pracowni Fryzjerskiej Moniki Dudy na lato 2022. Pracownia zaprosiłam młodzież, której zostały wykonane koloryzacje i fryzury, podkreślające osobowość i charakter, z dbałością o strukturę włosów, ale przede wszystkim pokazujące, że nie warto bać się kolorowych akcentów na głowie.

svg%3E Moda

Słoneczne dni i wakacje sprawiają, że mamy ochotę na coś więcej niż grzeczne fryzury, ale jak tu poszaleć, aby nie zniszczyć włosów i po prostu nie przesadzić. Pracownia Fryzjerska Moniki Dudy jakiś czas temu poprzez ogłoszenie w mediach społecznościowych wybrała kilkoro nastolatków na wakacyjną metamorfozę. W ten oto sposób młodzi ludzi mieli okazję skorzystać z profesjonalnej i indywidualnie dobranej pod ich typ urody i włosów fryzurę, koloryzację oraz stylizację. Królował róż, w wielu odsłonach. Pasma, skręty, delikatnie tonowanie i cięcia zupełnie odmieniły młodych klientów. Dziewczęce fryzury nabrały pazura i określonej formy. Inspiracją był tu niewątpliwie styl punkowy, a także modowe ulice Berlina. Fryzury chłopców nabrały świeżości, odbicia. Lekkości nadały im rozjaśnienia w naturalnych barwach i zgrabne cięcia. Dzięki takim zabiegom twarz odzyskuje blask, włos staje się zdrowszy i zadbany, a nowa fryzura, aż zachęca do wakacyjnych stylizacji i zabawy.

Jak podkreśla Monika Duda, wszystkie koloryzacje zostały wykonane w bezpieczny dla włosów sposób, tak aby nie zniszczyć ich struktury, a wręcz przeciwnie dodatkowo zadbać i odżywić. Przedstawione propozycje bardzo przypadły do gustu młodym ludziom. Koloryzacje wykonane profesjonalnymi produktami, w fachowy sposób to gwarancja udanej fryzury, oczekiwanego efektu i zadbanego, zdrowego wyglądu. Choć w tym sezonie zdecydowanie króluje róż, to tak naprawdę włosy pofarbować można na każdy kolor. Ten odpowiedni odcień często wymaga kompilacji wielu barw i składników, a to uzyskać można jedynie w salonie fryzjerskim. – Młodzi, którzy zgłosili się, aby wziąć udział w naszej akcji, otrzymali swoją nową „drugą twarz”. Czasem komuś wystarczył jeden mocny akcent, czasem komuś romantyczne, delikatne, pastelowe kolory. Chcieliśmy bardzo zachować młodzieńczy look i pokazać, że nie przesadzając z kolorem, ale uwydatniając go w odpowiedni sposób można naprawdę uzyskać efekt „wow”. Bardzo ciekawie prezentują się fryzury młodych mężczyzn. Odrobina blasku i jasnych refleksów zupełnie odmienia twarz, dodając świeżości i kalifornijskiego stylu.

Naszym projektem – przyznaje Monika Duda – chcieliśmy zachęcić młodych do zabawy kolorem, do poszukiwań i odkrywania siebie, ale także pokazać im jak można to zrobić w bezpieczny i fachowy sposób.