DL7A3776 2 Prestiżowy Adres

Drew-Gal: ekspercka obsługa i bogaty asortyment zdrowych podłóg, drzwi oraz mebli

Polacy pokochali zdrowe odżywianie i coraz lepiej odnajdują się ekologicznym stylu życia. Wiemy już coraz więcej i umiemy wybierać dobre jakościowo produkty. A czy umiemy zdrowo mieszkać? Już dobre kilka lat temu powstało określenie „syndrom chorego budynku”, na szczęście teraz mamy wiedzę i środki, aby nasze mieszkania i domy urządzać w najlepszy możliwy sposób. Najlepszy, bo zdrowy. Swoją nową ofertę zaprezentował niedawno Drew-Gal, koszaliński lider sprzedaży podłóg i drzwi. Zdrowomieszkać.pl to witryna, na której znajdziecie państwo produkty, wprowadzające nową jakość życia.

Drew-Gal, od 1996 roku na koszalińskim rynku, dał się poznać jako miejsce z ekspercką obsługą i bogatym asortymentem. Podłogi i drzwi do każdego rodzaju wnętrza, nabyło tu wielu mieszkańców naszego miasta i okolic. Drew -Gal swoimi produktami nieustannie „mebluje” nowo powstające bazy hotelowe w pasie nadmorskim. Zaufali im najlepsi deweloperzy i najwięksi inwestorzy w regionie.

Firma nieustannie przygląda się nowościom, śledzi trendy i odpowiada na zapotrzebowanie rynku. – Koło ekologicznego i zdrowego kierunku, nie można przejść obojętnie – mówi Marek Serafin, właściciel Drew – Gala. – O syndromie chorego budynku słyszałem już jakiś czas temu. To problem, z którym zmaga się wiele polskich rodzin. W naszym kraju blisko 30% zabudowań jest wykonana lub wykończona z materiałów, które realnie wpływają na stan naszego zdrowia i samopoczucia. To aż niewiarygodne, ale takie są fakty. Tak dużo mówi się o ekologicznym i zdrowym trybie życia. Teraz przyszła pora zająć się naszymi mieszkaniami.

svg%3E Prestiżowy Adres
Podłogi winylowe zmiękczane są zdrowym dla człowieka, naturalnym olejem sojowym. Dzięki temu podłoga jest niskoemisyjna i bezpieczna

Co to znaczy, zdrowo mieszkać?

To przede wszystkim otaczanie się naturalnymi produktami o wysokiej jakości. Takimi, które od wieków są z człowiekiem w swoistej symbiozie, tworzą klimat i aurę odpoczynku, swoją fakturą i strukturą oddają naturalne piękno. Aby zdrowo mieszkać szczególną uwagę należy zwrócić na materiały budowlane z jakich budowany i wykańczany jest dom lub mieszkanie, niezwykle ważna jest wentylacja i klimatyzacja (mikroorganizmy potrafią skutecznie zatruć życie), istotne są także elementy wyposażenia wnętrz, a przede wszystkim podłoga, ponieważ stanowi ona dużą powierzchnię domu lub mieszkania.

Marek Serafin mówi: Ten temat mnie wprost zafascynował. Nasz niemiecki partner, firma Ter Hurne, który od pokoleń prowadzi działalność związaną z produkcją podłóg. Teraz opracowała produkt, który idealnie wpisuje się w hasło „zdrowo mieszkać”. Przede wszystkim podłogę, którą do tej pory znaliśmy pod nazwą „winylowa” śmiało możemy nazwać „moja drewniana podłoga” a to wszystko za sprawą całkowicie naturalnych składników.

svg%3E Prestiżowy Adres
Zdrowo mieszkać to znaczy otaczać się naturalnymi i kojąco działającymi na człowieka przedmiotami. Skandynawskie meble wprowadzają aurę spokoju, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne

Patrząc na przekrój paneli łatwo dostrzec, że każdy element nie jest kompilacją sztucznie uzyskanych półfabrykatów, a tworzy naturalną i wysoce jakościową całość. Od korka pod płytą, przez biomasę powstałą z naturalnego drewna, po soję, dzięki której płyty winylowe uzyskują sprężystość. „Kropkę na i” stawia korund, naturalnie występującym minerał nadający twardość i odporność na zarysowania, chroniący wzór i tworzący jednocześnie tarczę antyścierną.

Podłogi winylowe, możemy nazwać drewnianymi z jeszcze dwóch ważnych powodów. Pierwszym z nich jest faktura, którą przypominają naturalne drewniane deski. Okładziny są niezwykle przyjemne w dotyku i komfortowe w użytkowaniu. Bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, antystatyczne, redukują naprężenia, lekko ustępują pod stopami, aby nie nadwyrężać stawów. Po drugie podłogi te tłumią odgłosy kroków, redukują pogłos, niwelują działanie wysokich częstotliwości.

Ponadto oferowane w Drew–Galu podłogi marki Ter Hurne sprawdzają się w narażonych na wilgoć warunkach (najczęściej w kuchni lub łazience), a także idealnie nadają się pod ogrzewanie podłogowe.

Wypada podkreślić, że podłogi winylowe Ter Hurne nie zawierają PCW, ani ftalanów. Zmiękczone zostały soją, a nie polichlorkiem winylu. Nie zawierają chloru ani rozpuszczalników.

Ich układanie jest dziecinne proste – na klik, ale tą okładzinę można równie dobrze przykleić do idealnie wypoziomowanego podłoża.

– Brzmi idealnie, ale właśnie tak jest – obiecuje Marek Serafin. – Zdrowe podłogi, drewniane podłogi, przy zachowaniu wszystkich cech za jakie pokochaliśmy te winylowe to przełom. Choć produkt jest nowy, już został dostrzeżony i doceniony przez naszych klientów. Zdrowie, stało się w ostatnich latach priorytetem. W duchu ekologii, w poszanowaniu nurtu zero waste (z ang. niemarnowanie), a także odpowiedzialnie za zdrowie swoje i swoich bliskich, nasi klienci decydują się na podłogi Ter Hurne.

W Drew- Galu o podłogach lub drzwiach można przede wszystkim porozmawiać, skorzystać z profesjonalnego pomiaru i montażu.

Marek Serafin dodaje: Całym zespołem jesteśmy do dyspozycji. Lata prowadzenia tego typu działalności, setki klientów i tysiące metrów sprzedanych okładzin pozwalają nam dobrać podłogę na miarę marzeń i potrzeb. Od pewnego czasu do oferty wprowadziliśmy także skandynawskie meble. Ponadczasowe wzornictwo, ciekawe rozwiązania techniczne i spójny design, to coś co je wyróżnia na pierwszy rzut oka. Całą kolekcję można znaleźć w naszym sklepie internetowym na stronie top-meble.com

svg%3E Prestiżowy Adres
Przyjemne w dotyku i komfortowe w użytkowaniu, a przy tym redukują pogłosy i tłumią odgłosy kroków

A co to znaczy zdrowo mieszkać dla Marka Serafina?

Zdaje się, że kluczem jest łączenie pasji, pracy i robienie przyjemność dla innych. Drew – Gal to także pensjonat wczasowy w Sarbinowie „Srebrne Tarasy”. Tu, jak sam przyznaje właściciel „doszlifowywał” kontakt z gośćmi. Sezon wakacyjny, turyści, kids club, dobra kuchnia i katamaran ściągają do „Srebrnych Trasów” całe rodziny i to wielokrotnie.

– Stworzenie tego miejsca, pozwoliło mi na szersze spojrzenie. Słucham swoich gości, ale też umiem czytać ich potrzeby. Zręcznie udaje mi się to przenosić na moją pracę w salonie podłóg i drzwi. Naszymi klientami są również inni właściciele ośrodków wczasowych, z którymi dzielę doświadczenie, ale do Drew – Gala trafia bardzo dużo rodzin z małymi dziećmi, podobnie jak do „Srebrnych Tarasów”. Z pozoru dwie całkowicie różne działalności, a jednak bardzo podobne. Obserwują jak ważny jest komfort i dobre samopoczucie. Jak ważny jest odpoczynek i regeneracja. To też natchnęło mnie to wprowadzania i promowania zdrowych, odpowiedzialnych i inteligentnych produktów. Prostych, o wysokiej jakości, ale dostępnych dla wszystkich.

Dobrze zagląda się do miejsc, w których można wymienić opinię i zyskać dodatkową wiedzę. Dobrze jest być otoczonym kompetentną wiedzą opartą nie tylko na teorii, ale także doświadczeniu zdobytemu na różnych polach. Drew-Gal, pomimo, że przyzwyczaił nas do podłóg i drzwi, to firma, która rozwija się wraz z duchem czasów. Projekty indywidualne czy ogromne apartamentowce, są tak samo ważne dla ekipy Drew-Gala. Dla nas klientów luksusem jest to, że ktoś wymierzy, dobierze i zamontuje dla nas najlepsze produkty. Zdejmie z głowy odpowiedzialność i pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. A jeśli jeszcze dla tej właśnie firmy liczy się nasze zdrowie i samopoczucie, to oznacza, że trafiliśmy pod odpowiedni adres.

Drzwi Polskie

www.drew-gal.pl

Podłogi Niemieckie

www.zdrowomieszkac.pl

Meble

www.top-meble.com