Slub na plazy Alicji i Marcina Prestiżowy Ślub

Rusza wypożyczalna dekoracji ślubnych

Od lat brakowało na naszym lokalnym rynku miejsca, w którym można byłoby wypożyczyć piękne i modne dekoracje. Teraz można to zrobić wygodnie z domu, przeglądając internetową stronę wypożyczalni Agencji Ślubnej Wymarzone Wesele. Dostępne dekoracje, to blisko 500 najróżniejszych dodatków, które z powodzeniem urozmaicą nie tylko wesele, ale także urodziny, jubileusze, przyjęcia niespodzianki, roczki, komunie, wieczory panieńskie lub kawalerskie czy imprezy integracyjne.

Do tej pory wyjątkowe dekoracje wypożyczyć można było w dużych i odległych miastach. Problemem najczęściej był transport, który czasem znacznie przewyższał koszty samego wynajmu. Teraz wszystkie niezbędne akcesoria począwszy od stołów i krzeseł, a skończywszy na magicznym oświetleniu, neonowych napisach, świecznikach czy podtalerzach znaleźć można na miejscu. Agencja Wymarzone Wesele właśnie ruszyła z wypożyczalną autorskich dekoracji. Na stronie internetowej znajdziecie szereg propozycji, które stanowić mogą bazę niebanalnych ozdób waszego wyjątkowego przyjęcia. Dla pokazania możliwości wykorzystania pojedynczych przedmiotów, autorzy dodali fotografię realizacji, które mogą służyć za inspirację do własnego wykorzystania.

Wypożyczalnia czynna jest cały rok, pamiętać należy jednak o tym, aby wybrane przedmioty rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

– Dostawaliśmy wiele zapytań o wypożyczenie naszych dekoracji, szczególnie na mniejsze przyjęcia lub imprezy. Ponieważ sami jesteśmy autorami wielu dekoracji i zorganizowaliśmy blisko dwieście najróżniejszych wydarzeń służymy doświadczeniem i tylko sprawdzonym oraz niezawodnym sprzętem – deklaruje Tomasz Leszczyński, współwłaściciel wypożyczalni Wymarzone Wesele.

svg%3E Prestiżowy Ślub

Pan Tomasz mówi również: – Z usług naszej wypożyczalni skorzystać może każdy, zarówno profesjonalne firmy zajmujące się przygotowywaniem imprez czy wesel, ale także klienci indywidualni. Po odbiór zapraszamy do naszych magazynów w Sianowie, po wcześniejszym umówieniu możliwy jest również dowóz. Dysponujemy także dekoracjami niedostępnymi powszechnie na rynku, ponieważ wiele z nich stworzyliśmy sami w naszym warsztacie. Jestem pewien, że korzystając z naszych usług sprawicie Państwo, że wasze przyjęcie pozostanie niezapomniane, a efekt „wow” zachwyci waszych gości. Chcemy dzielić się tym co udało nam się stworzyć i nieustannie podnosić jakość naszych usług, jak i udostępniać nasze sprawdzone i bardzo lubiane rozwiązania. Jeśli tylko planujecie mniejsze lub większe spotkania, a nie macie do końca pomysłu jak zagospodarować przestrzeń – serdecznie zapraszam na naszą stronę internetową. Podrzucone przez nas inspiracje z pewnością zaciekawią.

Pojawienie się na lokalnym rynku wypożyczalni o tak szerokim asortymencie otwiera nowe możliwości. Przede wszystkim cieszyć się będzie można wspaniałymi estetycznymi doznaniami bez dużych i często jednorazowych nakładów finansowych. Od teraz pozwolić sobie można na spełnienie marzeń o wyjątkowym przyjęciu, według własnego pomysłu. Jak obiecuje Tomasz Leszczyński wypożyczalnia z miesiąca na miesiąc będzie poszerzała swój asortyment o niepowtarzalne i wyjątkowe gadżety, które zadowolą nawet bardzo wymagających dekoratorów. I choć mówi się, że ogranicza tylko wyobraźnia, to w tym przypadku wyobraźnia dostaje szereg narzędzi, aby wyprawić przyjęcie jak ze snu.

Wypożyczalnia Dekoracji „Wymarzone Wesele”
www.wymarzonewesela.pl/wypozyczalnia/
email: biuro@wymarzonewesela.pl
FB: Wypożyczalnia Dekoracji Wymarzone Wesele