IMG 4486 Ludzie

Przetańczyć z tobą chcę całą noc…

Wesele z pomysłem i do tego okazja do magicznej podróży w czasie. Sala balowa w stylu PRL, z oryginalnym wystrojem i charakterem przeniesie was w klimat najlepszych prywatek i dancingów z lat 60-80.

Przyjęcie na pięćdziesiąt lub sześćdziesiąt osób idealnie rozgości się w naszej liczącej 120 m2 sali, w której komfortowo wydzielić można strefę bufetową, taneczną oraz foyer. Współpraca ze sprawdzonymi i lokalnymi firmami cateringowymi daje gwarancję najlepszego smaku serwowanych potraw.

Klimatyczna atmosfera wnętrz „Starego Koszalina” to zdecydowanie odpoczynek od jaskrawych kolorów i świecących LED-ów. Nasze sale są pełne ciepłej atmosfery, komfortowych stylowych dodatków, które każde przyjęcie wypełnią niepowtarzalnym urokiem. A jeśli dodamy do tego ulubione muzyczne kawałki i wodzireja, wasze ślubne przyjęcie zamienić się może w imprezę, którą wspominać się będzie latami.

Na mniejsze przyjęcia polecamy naszą 70m2 salę, którą zaadaptować można na wiele sposobów. Niech poniesie was wyobraźnia.

Zapraszamy do naszych wnętrz i poczujcie klimat dawnych niezapomnianych prywatek.