cover 30fds Prestiżowy Ślub

Plecionki i loki zawsze na topie

Naturalnie, lekko, dziewczęco, ale przede wszystkim nadzwyczajnie wyjątkowo prezentują się fryzury w ślubnym portfolio Pracowni Fryzur Moniki Dudy. W tym sezonie królują naturalne kolory, delikatne fale i misterne plecionki.

Ślubną fryzurę wybiera się na dobre kilka miesięcy przed wydarzeniem. Dobiera się ją zarówno do sukni, jak i długości oraz stanu włosów. Fryzura powinna współgrać też z motywem przyjęcia i być indywidualnie dopasowana do panny młodej, tak aby zdobiła i upiększała, a nie „przebierała”.

Monika Duda swoje klientki zaprasza na rozmowę o wymarzonej ślubnej fryzurze na długo przed weselem, czasem to nawet pół roku. Przez ten okres, jak podkreśla, można nadać włosom naturalny blask, nawilżyć je, wyprowadzić pożądany kolor i przede wszystkim przetestować wymarzone upięcia.

Dzień ślubu jest stresujący nie tylko dla panny młodej, fryzjer również czuje tego dnia ogromną odpowiedzialność, przecież to właśnie misterne fryzjerskie dzieło musi wytrzymać cały dzień i noc, naturalnie się prezentować, oprzeć się aurze, wytrzymać tańce i szereg emocji jakie w tym dniu przeżywa każda panna młoda.

Naturalne loki i zwiewne fale zawsze znajdują swoje zwolenniczki. Wiele pań decyduje się również na upięcia i choć wyglądają naturalnie i lekko, to tak naprawdę niezwykle pracochłonne i pieczołowite dzieło kilku godzin zaplatania wprawnej mistrzyni fachu. Właścicielka Pracowni Fryzur zawsze zachęca to przetestowania ułożonych już włosów. Po próbnym uczesaniu warto wybrać się na całonocną imprezę, aby sprawdzić, czy praca fryzjera zdała egzamin w boju.

Panny młode w każdym wieku mogą liczyć na niebanalne ułożenia. Wymarzone pomysły na fryzury w tak wyjątkowym dniu warto przynieść ze sobą do salonu Moniki Dudy. Dodatki, kwiaty, welon – to również trzeba wziąć pod uwagę na długo wcześniej. Wspólna analiza i plan na to jak dbać o włosy skończyć się może tylko sukcesem.

Adres: ul. Staszica 20a – Zielony Zakątek
FB: Pracownia Fryzjerska Monika Duda


Fryzury: Pracownia Fryzjerska Moniki Dudy
Portrety: Karolina Magnowska
Modelki: Aleksandra, Oliwia, Monika, Aleksandra, Magda