internet prestiz MB68194 Design

Pufa Design – miejsce przyjazne Architektom

svg%3E Design

Kołobrzeski kurort oraz jego rozliczne nadbałtyckie okolice słyną ze stylowych restauracji, wnętrz hoteli oraz apartamentów na wynajem. Świetnie zaprojektowane, nowoczesne przestrzenie są wizytówką mocnej grupy lokalnych architektów.

Chciałoby się rzec – wielki design w małym mieście. Sklep internetowy i Showroom Pufa Design, który od ponad dekady oferuje na kołobrzeskim rynku sprzedaż mebli i oświetlenia klientom inwestycyjnym i indywidualnym, współpracuje ściśle z kołobrzeskimi projektantami. Jadąc na targi, czy wprowadzając nowe produkty i marki do portfolio, właściciel Pufa Design, Adam Wysocki kieruje się misją tworzenia w Kołobrzegu łatwo dostępnego dla klientów miejsca z dobrym designem. „Nie chcę tworzyć barier podyktowanych sztywną atmosferą czy bardzo wysoką ceną” – podkreśla właściciel. W Pufa Design architekci znajdą produkty unikatowe nie tylko w ujęciu lokalnym, ale i międzynarodowym. Showroom Pufa Design mieści się na ulicy Bałtyckiej 31. Choć jest to miejsce niewielkie, właścicielowi zależy na tym, aby zachować tu przytulny klimat i miłą atmosferę. Przecież dobry design jest dla każdego!

Bestsellery polskich wnętrz

W showroomie można obejrzeć i przetestować szereg produktów dedykowanych architektom. Rodzinny brand Skovby oferuje rzemieślnicze stoły z naturalnego drewna, które wyposażone są w opatentowane mechanizmy rozkładania. Powiększone mogą pomieścić nawet 20 osób. Duńskie Umage zwraca uwagę unikatową kolekcją komód i szafek nocnych Audacious, bowiem ścianki mebli są obite dookoła tkaninową żaluzją, co stanowi rzadkość.

Popularne wśród polskich architektów są szczególnie dwie linie oświetlenia tej marki. Asteria to kolekcja minimalistycznych lamp wiszących w wielu zaskakujących odcieniach, od nasyconych barw po pastele. Z kolei linia Clava Wood to rzeźbiarskie abażury wykonane z ciętych laserowo jesionowych lameli, które emanują ciepłym, przytulnym światłem, nie tracąc przy tym skandynawskiego sznytu.

Funkcjonalność w parze z pięknem

Adam Wysocki wiele lat temu przywiózł do Kołobrzegu ze szwedzkiej Dalarny markę Pappelina. Do sklepu weszła właśnie nowa wiosenna kolekcja wodoodpornych przystosowanych do inwestycji chodników utkanych w Szwecji na starych krosnach przywiezionych z Polski. Wśród trendów wnętrzarskich na 2022 rok podkreśla się istotną rolę sofy we wnętrzu, która stała się sercem domowego odpoczynku. Sofy InSitu Muuto (które można przetestować w Showroomie) charakteryzuje włoska wygoda w interpretacji duńskiego designu. Podobnie jak wiele innych mebli, które można kupić w Pufa Design, łączy je wysoka funkcjonalność i przystosowanie do współczesnego stylu życia. Chcąc dostosować meble do potrzeb inwestora, od niedawna można do projektu dopasować innowacyjne tkaniny obiciowe Kvadrat i Sahco. Dekoracyjny rodzaj tkanin oferuje fińska marka Lapuan Kankurit. Naturalne pledy wełniane i ręczniki lniane pięknie dopełnią wystrój wnętrza.

Architektom, którzy odwiedzą Pufę, zapewniamy stały dostęp do nowości, wzorników, próbników, katalogów, plików 3D. Doradzimy techniczne i stylistyczne, oferujemy pomoc w przygotowaniu kosztorysu dla klienta oraz zapraszamy na przepyszną kawę 🙂

Pufa Design

www.pufadesign.pl
Pufa Design Showroom
Bałtycka 31 w Kołobrzegu