001 wojciechgruszczynski Ludzie

Klimat PRL-u w najlepszym stylu

Recepta na udaną imprezę? Cudowna paczka znajomych, dobry rytm, klimatyczna i nawiązująca do czasów PRL-u sala balowa, w Starym Koszalinie Hostel & Hotel Services, niedawno powstałym obiekcie przy ulicy Szczecińskiej.

Stary Koszalin zmienia wizerunek typowego hostelu, oprócz bogatej bazy noclegowej hostel w imponującej bryle obiektu posiada dwie niezależne sale, w których mogą odbywać się wszelkiego rodzaju eventy. Sala balowa w stylu PRL urzekła już wielu gości. Sprawia, że impreza nabiera niepowtarzalnego klimatu. Ta sala to prawdopodobnie jedyne takie miejsce w Koszalinie. Wielkie okna, nietypowy sufit z podwieszaną, geometryczną konstrukcją, parkiet z epoki, retro meble i wszechobecna drewniana boazeria powodują unikatowe wrażenia estetyczne. To prawdziwy wehikuł czasu. Dla osób pamiętających poprzedni ustrój to prawdziwa gratka. Wnętrze tworzy ciepłą i przytulną atmosferę, ale przede wszystkim pobudza wyobraźnię. Idealne na dancingi, spotkania „po latach”, większe prywatki we własnym gronie, imprezy okolicznościowe, spotkania wspominkowe, ale także komunie, niewielkie wesela, rocznice.

Sala balowa wygodnie pomieści 50-60 osób. Powierzchnię 120 m2 wypełnić można zarówno częścią bufetową, stołami, jak i miejscem do tańczenia. Przy sali znajduje się przestronne foyer z wygodnymi kanapami, a to doskonałe miejsce do zakulisowych rozmów i toastów.

Drugie pomieszczenie to sala konferencyjna. Mniejsza, kameralna, pomieści wygodnie 30 uczestników spotkania. Ta przestrzeń znakomicie sprawdza się na organizację wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, wykładów, szkoleń, prezentacji lub okolicznościowych spotkań firmowych.

Każdą salę można zaadaptować pod konkretny rodzaj eventu. Są one w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. Dla osób, które preferują zorganizowanie uroczystości „po swojemu”, istnieje możliwość wynajmu sali bez żadnych dodatkowych świadczeń. Dla tych, którzy wolą zdać się na wyspecjalizowany zespół hostelu managerowie obiektu przygotują kompleksową ofertę organizacji imprezy.

Stary Koszalin postawił sobie za cel zapewnienie komfortowych warunków noclegowych w przystępnej cenie. Dysponuje ciekawą i dobrze wyposażoną bazą noclegową. W obiekcie znajdują się pokoje hostelowe z łazienką oraz pokoje hostelowe z dostępem do łazienek, które znajdują się na holu, z podziałem na damskie i męskie. Atutem pokoi hostelowych oprócz ich przystępnej ceny i wysokiego standardu wykończenia jest fakt, że są to głównie pokoje dwuosobowe, w których panuje przytulna atmosfera. Wygodne łóżka, nowoczesny i stylowy design, przyjazna kolorystyka wnętrza pozwala gościom na komfortowy wypoczynek i relaks. Bliskość dworca, wygodna lokalizacja przy jednej z głównych ulic miasta, smaczne posiłki, atrakcyjne ceny, pomocny personel, elastyczne podejście przyciąga do Starego Koszalina gości z najodleglejszych miejsc świata.

Daj się porwać czarowi wspomnień i sprawdź ofertę. Miłe zaskoczenie – gwarantowane.

Starym Koszalinie Hostel & Hotel Services, ul. Szczecińska 32

FB/ Starym Koszalinie Hostel & Hotel Services