internet prestiz MB62415 Kulinaria

Świąteczne przysmaki tradycyjnej kuchni polskiej

Domowy, pyszny, z sentymentem i dużą dawką ulubionych smaków, taki właśnie jest Bar Osiedlanka. Z tradycją, bo od 1978 roku, codziennie przygotowuje najlepsze klasyczne potrawy dla setek koszalinian. Choć większość z nas uwielbia kulinarne podróże po smakach dalekich lądów, to co by nie było zawsze wracamy do potrwa nam bliskich, tworzonych z regionalnych naszych polskich składników. Pierogi, kopytka, kluski, zacierki. Pieczone udka, roladki, faszerowane kotlety, de volaille, karkówki i potrawki. Ryby pieczone, zapiekane w cieście łososie. Buraczki, zasmażana kapusta, opiekane warzywa, mizerie, zawiesiste sosy lub delikatna okrasa. Bogate sezonowe zupy, domowe ciasta, smaczne owocowe kompoty. Każdy w Osiedlance znajdzie to na co ma ochotę.

Już teraz bar rusza ze świąteczną ofertą skierowaną do stałych i nowych gości. Specjalnością kucharzy w tym wyjątkowym w ciągu całego roku okresie są rzecz jasna pierogi i uszka, ręcznie wyrabiane ze starannie dobranych składników. Najpopularniejsze to te z kapustą i grzybami, ale nie zabraknie też smakołyków z innym nadzieniem: ruskich, mięsnych czy ze szpinakiem i fetą. Oszczędzając czas warto skusić się na świąteczny bigos, czerwony barszcz czy wołowe flaczki. Na specjalną uwagę zasługują również krokiety z pieczarkami i serem.

Wygodnie świąteczne zamówienia na domowy stół złożyć można do 20 grudnia z odbiorem w dniu Wigilii. W przystępnej cenie z tradycyjnym smakiem, tworzone ze świeżych składników na bieżąco dania, pozwolą stworzyć aromatyczny i pyszny stół w naszych domach, który odnosi się do najlepszych polskich tradycji.

Na co dzień i od święta Bar Osiedlanka zaprasza w swoje progi gości ceniących polską kuchnię. Smacznie, szybko i niedrogo – tak chwalą stali bywalcy. Nowych zaś zaskakuje odświeżony wygląd lokalu i propozycje w menu dla każdego. Wszyscy cenią duży wygodny parking i dobry dojazd.

Receptura i smak, to coś co wyróżnia Osiedlankę od wielu lat, spróbuj sam, wstąp lub zadzwoń po świąteczną ofertę ulubionych polskich potraw.

Bar Osiedlanka
adres: Niepodległości 53 B
tel. 570 770 989
fb: Osiedlanka