MB64836 Design

Oferta pełna słońca. O jesiennych bestselerach showroomu Pufa Design

Jesienią lubimy otaczać się przedmiotami miłymi dla oka, o miękkich liniach i łagodnych kolorach, wykonanymi z naturalnych materiałów. Potrzebujemy ciepła i światła.

Czego klienci szukają jesienią w Pufa Design? Tego, co ogrzewa ciało i serce. Wielką popularnością cieszą się od lat pledy Pappeliny oraz Normann Copenhagen. Niedawno dołączyły do nich koce i inne tekstylia fińskiego brandu Lapuan Kankurit, proponującego wyroby z lnu i wełny. Siedząc pod kocykiem, miło jest sączyć małe co nieco… Do przygotowywania i serwowania gorących napojów świetnie nadają się zaparzacze marki Eva Solo czy Stelton, szczególnie te „ubrane” w neoprenowe osłonki zapinane na zamek błyskawiczny; długo trzymają ciepło i rewelacyjnie wyglądają w jesiennej aranżacji kuchni lub jadalni. Jeżeli musimy (jednak) wyjść z domu, gorącą herbatkę bierzemy ze sobą, na przykład w kubku termicznym To Go Click (Stelton); edycja specjalna ozdobiona jest historyjkami z życia Muminków! Spośród kieliszków i szklanek do trunków warto polecić koniakówki Normann Copenhagen. Kieliszek oparty na „nibynóżce” nie stoi prosto, raczej się zatacza… Prosimy bez skojarzeń! W ten sposób bukiet szlachetnego trunku jeszcze lepiej się rozwija. Poza tym jest to design nie tylko piękny, ale i zabawny, a przecież właśnie o poprawę jesiennego humoru tutaj chodzi.

Stale rosnące grono wielbicieli ma rodzina drewnianych figurek Spring Copenhagen (kolejnej marki dystrybucyjnej Pufy). Niektóre z nich pełnią funkcje praktyczne, na przykład jako młynki do przypraw, pojemniki na słodkości, szkatułki na biżuterię; inne stanowią po prostu uroczą ozdobę domu. Przypominają dawne zabawki, ale część z nich rzeczywiście stworzono według projektów sprzed kilkudziesięciu lat. Marka chętnie ratuje niegdyś słynne, a dziś już nieco zapomniane projekty. Podobną misję przyjęła w przypadku ceramiki.

Jako że nic tak nie poprawia nastroju w ciemnych porach roku jak światło, zwłaszcza żywy płomyk świecy, Pufa Design oferuje swoim klientom (oprócz bardzo dużej kolekcji jesiennych lamp stołowych) świeczki sojowe brandu Natura Rzeczy, zaskakujące takimi zapachami jak „Radość”, „Wytchnienie”, „Wolność”, „Oddech” czy „Chleb”. Jakiś czas temu marki stworzyły wspólnie limitowaną edycję „Bałtyckie opowieści”, pachnącą iglastym lasem, morską solą i bursztynem. Świece te, dostępne tylko w Pufie, są jak wspomnienie gorącego lata i obietnica pięknej, złotej jesieni.

Z okazji jesieni chcielibyśmy zaoferować wszystkim czytelnikom Prestiżu specjalny rabat 10% na zakup oświetlenia, pledów oraz akcesoriów kuchennych w Pufa Design do końca listopada 2021. Podczas zakupów wystarczy powołać się na hasło „Jesień z Prestiżem”.

Pufa Design
www.pufadesign.pl
Pufa Design Showroom
ul. Bałtycka 31 w Kołobrzegu