pres inda Biznes

INDAGO – System Sprzedaży Nieruchomości

Spora część z nas jest w posiadaniu nieruchomości: działki, mieszkania, domu. Zapewne jakiś czas temu, Ty i Twoja rodzina, stworzyliście dla siebie wygodne miejsce na ziemi – Wasz Dom. Życie jednak pędzi, potrzeby się zmieniają i przychodzi czas na ważne decyzje. Czy chcecie, czy nie chcecie, musicie je podjąć. Mieszkanie jest już za małe, dom i ogród stały się zbytkiem albo ich utrzymanie zbytnio angażuje, gdy tymczasem sił ubywa… Trzeba kupić coś innego, przystosowanego do nowych potrzeb. Najpierw jednak ktoś musi kupić Waszą dotychczasową nieruchomość. Co zrobić, by sprzedać ją korzystnie? Od czego zacząć?

svg%3E Biznes

Każdy pewnie czytał artykuły o tym, jak najlepiej sprzedać dom i dowiedział się z nich, że… to nie takie proste i oczywiste. Poczuł się wtedy zdezorientowany.

To normalne. Tak jak to, że w tej dezorientacji pytamy sąsiada lub kolegę, kogo by polecili, jeśli chcieliby sprzedaż nieruchomość z udziałem pośrednika. Na rynku jest wiele firm zajmujących się pośrednictwem. Niektóre są znane, z tradycjami, większe lub mniejsze. Inne są młode, dopiero co powstałe. Każdy pytany poleca kogo innego i to wcale nie pomaga. Dezorientacja się wzmaga.
Kontaktujesz się z jedną, drugą, czwartą i kolejną agencją. Czy Twoje oczekiwania zostaną spełnione? Nie jesteś pewny czy ten wybór jest dla Ciebie właściwy? Stajesz znowu w punkcie wyjścia. Podejmujesz decyzję, że spróbujesz sprzedawać na własną rękę z nadzieją, że nie wydarzy się nic niezwykłego i nie przytrafią się żadne trudności. Złudne myślenie: jeśli mogą się przytrafić, bądź pewny, że się przytrafią.

Czy zdajesz sobie sprawę, że samodzielna sprzedaż nieruchomości stanie się Twoją pracą na pełen etat? Może się ona stać uciążliwym kłopotem, paraliżującym Twój zorganizowany do tej pory czas i uporządkowane życie rodziny. Telefon dzwoni cały dzień, klienci chcą oglądać, ale konieczne w tym momencie, natychmiast. Zrywasz się więc z pracy, bo przecież chcesz sprzedać.
Jedna, druga, piętnasta prezentacja. I co? Nic. Nikt nie złożył godnej oferty lub oferty są poniżej Twoich minimalnych oczekiwań. Dzwonią biura z całego miasta, że mają klienta, więc zapraszasz i podpisujesz kolejne umowy pośrednictwa. Twoja oferta jest już w kilku biurach, są prezentacje i nadal nic…

svg%3E Biznes

Nowi potencjalni nabywcy pojawiają się na rynku każdego dnia. Mają dzisiaj ogromny wybór. Mieszkania, domy, działki – wszystko na wyciągnięcie ręki. Mogą przebierać w propozycjach, a ciągle pojawiają się nowe.
Agencje nieruchomości dysponują dużym wachlarzem ofert i ciągle pozyskują kolejne. Możesz być pewny, że nikt nie będzie się szczególnie skupiał na Tobie i Twojej nieruchomości, bo w puli są już nowe i je też trzeba prezentować.

Tym czasem mijają kolejne tygodnie, miesiące i Twojej codzienności zaczyna towarzyszyć stres, nerwy i frustracja. Poczucie bezsilności wywołuje złość. Zapewne nie takiego scenariusza się spodziewałeś. Ty jednak musisz żyć normalnie swoim życiem jak do tej pory, pracować, wozić dzieci do szkoły itp. Masz nadal nie sprzedany dom i stoisz w miejscu.

Chcesz pójść dalej? Skontaktuj się z nami i wypróbuj nasz system sprzedaży nieruchomości. Przekonasz się, że jest skuteczny w myśl hasła: „Nieruchomości Lepiej sprzedawać z agentem, który może więcej.”

Oto jak możemy pomóc w pięciu krokach:

KROK 1: Gdy chcesz sprzedać…
Zadzwoń lub napisz do nas. Umówimy się na spotkanie u Ciebie i obejrzymy nieruchomość. Omówimy możliwości współpracy, decyzja należy do Ciebie.

KROK 2: Wspólny cel….
Zaproponujemy strategię cenową oraz pozostałe działania krok po kroku, bo pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Nam tak samo jak Tobie zależy na szybkiej i dobrej sprzedaży.

KROK 3: Oferowanie…
Czas na pokazanie Twojego domu światu. Musi być najlepszy. Naszym celem jest przeprowadzenie tego procesu przy jak najmniejszej ingerencji w Twoją codzienność, bezproblemowo, przy jak najmniejszym zaangażowaniu Ciebie i Twojej rodziny. Ty zajmuj się tym co zawsze.

KROK 4: Czas na sprzedaż….
Gdy przyjdzie czas na sprzedaż, nie stresujesz się, bo to nasza praca, robimy to na co dzień. Bez naszego udziału do wielu transakcji by nie doszło, tak przynajmniej twierdzi kilku naszych klientów.

KROK 5: Parapetówka…
Czas na świętowanie, już po wszystkim. Nieruchomość sprzedana, kredyt spłacony, są pieniądze na zakup kolejnej nieruchomości, gotówka na inne rzeczy… Czas ruszyć dalej.

Jeżeli chcielibyście sprawdzić, dlaczego nieruchomości lepiej sprzedawać z agentem, który może więcej, skontaktujcie się z nami niezwłocznie.

Zadzwońcie lub napiszcie do nas.

svg%3E Biznes

Autor, Krzysztof Rożnowski,
wspólnie żoną Anną
prowadzi w Koszalinie biuro
Indahouse Nieruchomości Lepiej”.

Kontakt: 94 307 05 03,
biuro@indahouse.pl