pufa1 Design

Skandynawski pomysł na stół

Lubimy lato w Pufie i nad morzem – jest więcej czasu na rozmowy, odwiedzają nas stali klienci i nowe, wakacyjne twarze. Podjadamy czereśnie, pakujemy zamówienia i cieszymy się długim, wakacyjnym dniem.

svg%3E Design

Wykorzystujemy też ten czas na poszukiwanie nowości i wprowadzanie ich do oferty Pufy. Ostatnio odkryliśmy fantastyczną, rodzinną markę Skovby z długimi tradycjami w wytwarzaniu mebli. Od 1933 roku Skovby tworzy przede wszystkim świetne stoły drewniane, które są nie tylko doskonale zaprojektowane i wykonane, lecz także wyróżniają się funkcjonalnością. Wiele modeli posiada opatentowane systemy rozkładania, dzięki którym można znacząco zwiększyć wymiary stołów. Na przykład model SM27 można wydłużyć od bazowych 205 cm do aż 511 cm. Wszystko to dzięki unikalnemu projektowi stołu na 8 nogach oraz możliwości użycia aż maksymalnie 6 wkładek wydłużających. Dzięki temu zyskujemy mebel, który w zależności od potrzeb pomieści od 6 do 20 osób. Co najważniejsze, to wszystko możliwe jest bez żadnych ustępstw wzorniczych. Stoły Skovby pomimo tak nieszablonowej funkcjonalności nadal zachwycają jakością, formą i dopracowanym projektem. Co więcej dają możliwość wyboru kilkunastu wersji wykończenia – dębowe i orzechowe forniry, lite drewno dębowe, laminaty i nanolaminaty czy wersje bielone lub przydymiane.

Na wyróżnienie w kolekcji Skovby zdecydowanie zasługuje okrągły stół na jednej nodze SM33 z jego unikatowym, opatentowanym systemem rozkładania (od 123 cm do 149 cm średnicy). To zdecydowany lider trendów. Dla miłośników klasyki polecam z kolei prostokątny stół SM23.

svg%3E Design

Skovby jednak to nie tylko same stoły. Polecam też zwrócić uwagę na piękne komody, jak choćby model SM306. To przemyślany mebel skrywający za drzwiczkami praktyczną szufladę na sztućce, drobiazgi, dokumenty. Z kolei kolekcja krzeseł jest niezwykle ponadczasowa. Wyróżnia się w niej krzesło SM811 z niespotykanym u konkurencji sposobem montażu siedziska. Gumowe amortyzatory umożliwiają delikatne wychylanie się do tyłu. Skovby wie, że lubimy się bujać na krzesłach…

Skovby to nie tylko nowość w Pufie, lecz także w Polsce. Jako pierwsi wprowadzamy markę do oferty, bo wierzymy, że to produkty bliskie ideałowi, które oczarują polskich miłośników wzornictwa. Z tej okazji chcielibyśmy zaoferować wszystkim czytelnikom Prestiżu specjalny rabat 10% na wszystkie produkty Skovby zamówione w naszym sklepie do końca września 2021. Wystarczy powołać się na hasło „Prestiżowe Skovby” podczas zakupów.

Adam Wysocki, miłośnik wzornictwa, właściciel kołobrzeskiego sklepu internetowego z dizajnem, oświetleniem, meblami i dodatkami do wnętrz Pufa Design www.pufadesign.pl i Showroomu Pufa Design przy ul.Bałtyckiej 31 w Kołobrzegu.