DJI 0354 Biznes

HOTEL LEDA SPA **** Wypoczynek z gwarancją spokoju

Ceniony kołobrzeski Hotel Leda SPA**** po pandemicznym zamrożeniu ruchu turystycznego otworzył się na gości odmieniony. Odświeżone zostały wszystkie pokoje, zmienił się wystrój lobby, recepcji główniej i recepcji SPA. Jednocześnie hotel przyjął zasadę, że zaprasza wyłącznie osoby dorosłe i młodzież powyżej 16. roku życia.

Monika Różewska-Chudzik, dyrektor hotelu, wyjaśnia: – Placówki hotelarskie w różny sposób się profilują. Jedne ogłaszają, że nastawiają się na rodziny z dziećmi, inne zezwalają na pobyt gości wraz z pupilami. My, będąc hotelem niedużym, szczególnie cenionym przez dojrzałych klientów, postanowiliśmy postawić na komfort tej właśnie grupy gości. Jak obserwujemy, spotkało się to ze zrozumieniem.

svg%3E Biznes

Czas pandemii Hotel Leda SPA**** wykorzystał na zmianę wystroju i odświeżenie. W pokojach pojawiły się nowe wykładziny dywanowe, nowe meble i wyposażenie. Goście tuż po zameldowaniu się w hotelu i przejściu do pokoju są witani kieliszkiem prosecco i wegańskim brownie z miejscowej Restauracji La Maison. – Staramy się witać gości jak w domu, okazując im serdeczność od pierwszych chwil spotkania – komentuje Monika Różewska-Chudzik.

Efektu wielu prac goście nie są w stanie dostrzec, bo dotyczyły one strony czysto technicznej. Chodzi na przykład o technologię basenową, która pozwala teraz zużywać mniej chloru niż wcześniej przy jednoczesnym uzyskaniu znakomitych parametrów wody, co potwierdza systematyczny monitoring jej jakości. Po kąpieli w wodzie z mniejszą ilością chloru skóra mniej się wysusza i jest w mniejszym stopniu podatna na podrażnienia.

Monika Różewska-Chudzik mówi: – Lockdown był czasem niepewności, ale my nie stanęliśmy bezradnie w miejscu. Wykorzystaliśmy miesiące wymuszonej bezczynności na podniesienie standardu hotelu. Zyskaliśmy dodatkowe argumenty na rzecz wyboru przez turystów Ledy jako miejsca pobytu i relaksu.

svg%3E Biznes

Hotel Leda SPA**** to jeden z najciekawszych hoteli w zachodniej części Pomorza ze względu na swoje podejście do gości. – Jesteśmy małym hotelem, mamy 76 pokoi, w których zatrzymać się może jednocześnie około 150 osób. Goście czują się u nas inaczej niż w hotelach kolosach z kilkuset pokojami, których w Kołobrzegu szybko przybywa. Mała liczba miejsc wymaga od obsługi innego podejścia do obowiązków niż w hotelach dużych. U nas goście szybko czują się swobodnie, a obsługa szybko ich poznaje. Serwis staje się zindywidualizowany. Inna rzecz, że mamy wielu gości, którzy zaglądają do nas systematyczne. Pokojowe czy kelnerzy zapamiętują ich, wiedzą o ich upodobaniach i preferencjach, więc mogą w odpowiedni sposób ich obsłużyć. Obecnie bardziej niż zwykle stawiamy na uśmiech i radość naszych gości – mówi Monika Rózewska-Chudzik. – Po tak trudnym czasie, który wszyscy mamy za sobą, nasza misja relaksu i odpoczynku jest jeszcze ważniejsza.

Hotel Leda SPA**** jest miejscem idealnym dla ludzi ceniących jakość. Zarówno dla tych, którzy marzą o aktywnym wypoczynku nad morzem, jaki tych, którzy tęsknią za głębokim relaksem.

svg%3E Biznes

Butikowy, czterogwiazdkowy hotel położony jest blisko plaży, w zielonym sąsiedztwie kołobrzeskiego Parku im. Aleksandra Fredry. Oddaje do dyspozycji gości rozbudowaną strefę SPA & Wellness oraz znakomitą restaurację La Maison, która jest ważnym punktem na kulinarnej mapie Kołobrzegu. Latem hotel zaprasza do komfortowego wypoczynku na prywatnej plaży, słońcem można się również cieszyć na tarasie wypoczynkowym na dachu budynku, patrząc na panoramę tonącej w zieleni okolicy.

Goście, którzy szukają hotelu nad morzem z bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych, z pewnością docenią propozycje Hotelu Leda SPA****. Oferowane w nim pakiety i rytuały zaspokoją najbardziej zróżnicowane potrzeby.

Po kąpielach słonecznych można delikatnie schłodzić ciało w basenie z przyjemną temperaturą ok. 29-30 stopni, a także zrelaksować się w jacuzzi. Na wielbicieli saun czeka łaźnia parowa, sauna sucha, kabina cieplna infrared, można też odpocząć w grocie solnej czy na podgrzewanych leżankach.

Hotel Leda SPA****

ulica Kasprowicza 23, Kołobrzeg
Tel. +48 94 351 39 00; mobile: +48 728 922 086
recepcja@hotelleda.pl