20210601 184031 Biznes

VIRTUAGO? Wirtualny spacer od Indahouse

Żyjemy w czasach, kiedy nowe technologie nieustannie ewoluują i zmieniają oblicze rozmaitych branż. W branży nieruchomości najnowsze osiągnięcie technologiczne to wirtualna rzeczywistość, różnie nazywana: VR, wirtualny spacer, 360 czy wnętrza 3D. W indahouse.pl Nieruchomości Lepiej to VIRTUAGO.

Nasi klienci wielokrotnie docenili Virtuago, ponieważ pozwolił im on zobaczyć całe wnętrze, każde pomieszczenie, a nie tylko to co znajduje się na kilku wybranych zdjęciach, a rozdzielczość 4K umożliwiła przyjrzenie się szczegółom niewidocznych na zdjęciach.

Dzięki zeskanowaniu wnętrza w wysokiej rozdzielczości 4K i przeniesieniu się do modelu ich nieruchomości, kupujący zyskują wiele dodatkowych możliwości szczegółowego zapoznania się z ofertą. Mogą „wejść” do mieszkania albo domu jeszcze przed spotkaniem, dokonać pomiarów szerokości, długości, wysokości czy powierzchni pomieszczeń.
Samemu można również wygenerować rzut 2D czy 3D. Zdarzało się, że podczas prezentacji mówili, iż przyszli już tylko zobaczyć mieszkanie na żywo, ponieważ decyzja o jego zakupie zapadła po użyciu VIRTUAGO.

 

20210601_183515Globalny zasięg

VIRTUAGO umożliwia prezentację obiektów klientom spoza Koszalina i okolic, którzy chcą kupić nieruchomość nad morzem, czy dom na wsi, ale w najbliższym czasie nie mogą przyjechać.
Agenci nieruchomości z całej Polski, z którymi współpracujemy, polecając naszą nieruchomość swoim klientom, wiedzą o czym mówią, ponieważ byli na prezentacji i widzieli nieruchomość.
Nie zastąpi to oczywiście prawdziwej prezentacji, ale pozwoli klientowi uzyskać więcej informacji na temat interesującej go nieruchomości. Wie czego się spodziewać.
Na realną prezentację, przybędą wyłącznie klienci zainteresowani zakupem, a nie osoby tylko oglądające.
Oszczędza to czas sprzedającemu, kupującemu i pośrednikowi.

Nieruchomość dostępna 24/7

Bez pośpiechu, bo klient kupujący ma możliwość spędzić na VIRTUAGO tyle czasu, ile chce i wracać do nieruchomości tyle razy, ile potrzebuje. Z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu.
Po obejrzeniu nieruchomości osobiście, w każdej chwili może wrócić i jeszcze raz spojrzeć przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Gwarancja większego zainteresowania ofertą

Obecnie już przeszło 90 procent nabywców szuka nieruchomości przez Internet: te z VIRTUAGO mają większą szansę skupić uwagę zainteresowanych.
Sama oferta jest atrakcyjniejsza, ponieważ klienci chętniej takie oferty oglądają, choćby tylko z ciekawości.
VIRTUAGO gwarantuje, że ofertę zobaczy dwa razy więcej osób niż przy tradycyjnych metodach prezentacji.
W naszej agencji od 2016 roku wykonaliśmy blisko 300 takich prezentacji. Obejrzało je 125 tysięcy użytkowników i to kilka razy, ponieważ „wejść” było aż 433 tysiące.

Zewnętrzne serwisy ogłoszeniowe dodatkowo promują ofertę zaopatrzoną w wirtualny spacer…

Stały element ogłoszenia

Dbając o zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych klientów i ich rodzin, a jednocześnie pragnąc zagwarantować większe zainteresowanie ofertą naszych klientów, udostępniamy VIRTUAGO do praktycznie każdej nieruchomości.
Jest to stały element naszego systemu sprzedaży, ponieważ cenimy i Wasz, i nasz czas.

Doznania przyszłości

Zakładając okulary VR, klient może poczuć się jak wewnątrz nieruchomości, w środku mieszkania, to niesamowite poczuć się realnie w wirtualnej rzeczywistości. Producenci i projektanci urządzeń, aplikacji i programów tworzących wirtualne spacery zapowiadają ciągły rozwój technologii. Niedługo będzie zapewne można dotknąć ściany czy podłogi, poczuć pod palcami ich teksturę, poczuć zapach mieszkania.
To w niedalekiej przyszłości, ale już dzisiaj dzięki dostępnym opcjom możemy „przemalować” ściany czy „wymienić” podłogi i przekonać się, jak po takich zmianach wygląda interesujące nas wnętrze.

 

20210601_183031

 


indahouse-9708Autor, Krzysztof Rożnowski, wspólnie z żoną Anną prowadzi w Koszalinie biuro „Indahouse Nieruchomości Lepiej”.
Kontakt: 94 307 05 03,
biuro@indahouse.pl