wakacje PRK Wydarzenia

Radio Koszalin latem promuje turystyczne perły regionu

Polskie Radio Koszalin wyrusza w wakacyjną podróż, by odkrywać najciekawsze miejsca regionu i mówić o nich na antenie.

 

„Radio Koszalin na wakacjach” to cykl audycji, który ma już swoją tradycję i w ramach którego rozgłośnia przedstawia najpiękniejsze i wyjątkowe miejsca Pomorza.

Piotr Ostrowski, prezes zarządu i redaktor naczelny stacji, mówi: – Poprzednie wakacyjne wyjazdy Radia Koszalin cieszyły się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy, dlatego w tym roku naszym wozem satelitarnym odwiedzimy kilka regionów. Zaczynamy od Polanowa i jego okolic, następnie odwiedzimy Pojezierze Bytowskie, Borne Sulinowo i na koniec w sierpniu dotrzemy na Pojezierze Wałeckie. Nie zabraknie nas również nad Bałtykiem. W te wakacje odwiedzimy na pewno kilka kurortów Środkowego Wybrzeża, na czele z Kołobrzegiem. Wszystko po to, by być blisko naszych słuchaczy i promować po tym trudnym pandemicznym okresie turystyczne perły regionu.

Uczestnikiem akcji „Radio Koszalin na wakacjach” będzie między innymi Jarosław Rochowicz, dziennikarz PRK: – Nasze letnie wędrówki po Pomorzu to już stały element wakacyjnej ramówki. Dla mnie ten projekt to istota pracy dziennikarza regionalnej stacji. Podróżując po regionie skracamy dystans pomiędzy rozgłośnią a słuchaczem. W naszych relacjach radiowych nie zabraknie ciekawych gości, tajemniczych historii oraz wspaniałej kuchni. Jeśli szukają Państwo inspiracji, by ruszyć w wakacyjną podróż, z pewnością warto słuchać Polskiego Radia Koszalin.

Wyprawę będzie można także śledzić w mediach społecznościowych rozgłośni oraz na portalu prk24.pl. Zapraszamy do wspólnej wędrówki z Polskim Radiem Koszalin.