GIZIA kolekcja 2021: Wiosenna energia i letni entuzjazm

GIZIA to marka premium znana i doceniana na całym świecie za kolekcje w jakości haute couture. Od ponad 30 lat odnosi sukcesy na międzynarodowym rynku mody. Koszalinianki zaś znają ją od ponad 12 lat, ponieważ właśnie w 2008 roku pani Ewa Krzymińska sprowadziła GIZIĘ do naszego miasta.

GIZIA jest marką wielowymiarową, posiada kilka oddzielnych linii tematycznych. Od eleganckich, szykownych sukien wieczorowych, biznesowych garniturów, przez codzienne t-shirty czy jeansy, aż po ubrania sportowe. Całość skomponowana jest tak, żeby można było łączyć ze sobą różne elementy. Dzięki temu i młoda, i dojrzała kobieta znajdzie coś dla siebie, mając pewność, że zawsze będzie świetnie ubrana.

Wiosenna energia i letni entuzjazm zagoszczą w najnowszej kolekcji na 2021 rok. Jest ona różnorodna, od wzorów w kropki, lniane tkaniny, detale z cekinów czy koronkowych wstążek przez przezroczystą organzę, plisy aż na detalach z trójwymiarowych kwiatów kończąc.

Wyjątkowa harmonia czerni i bieli oraz połączenie przezroczystych detali z odważnymi krojami również wyróżnią się w tym sezonie.

 

Prezentowaną sesję przygotowała wspaniała, zgrana ekipa: Marcin Betliński (fotograf), Tymur Hordiienko (asystent), Sandra Kulawiuk (modelka), Agata Furmańczyk (modelka), Akademia Piękna Katarzyna Płoskiewicz (wizażystka), Piotr Pająk (stylista fryzur), Ewa Krzymińska (stylizacje), Drewland (wnętrza).