dermalogica 2928 Design

“DOBRA ENERGIA”

WINNER – Leisure INTERIOR DESIGN Outstanding Property Award 2020 w Londynie – nagroda dla Anetta Kazimierska 2t-studio art&design za projekt wnętrz gabinetów Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica Edyta Słupczewska

 

Inwestorka, Edyta Słupczewska
Inwestorka, Edyta Słupczewska

Komentuje autorka projektu:

Dlaczego „Dobra Energia”? Bo trudno mi się oprzeć temu wrażeniu za każdym razem, kiedy wchodzę do „nowego” Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica. Początkowo projekt miał obejmować tylko rozbudowę Instytutu o nowe gabinety. Skończyło się na przeprojektowaniu również tych starych. To najlepszy dowód na dobre relacje, jakie powstały między mną – projektantem, a Edytą Słupczewską – inwestorem. Pani Edyta okazała się wymarzoną klientką. Mimo początkowych obaw obdarzyła proponowane rozwiązania ogromnym zaufaniem. Z zapałem i determinacją konsekwentnie krok po kroku realizowała założenia projektowe.

Nie chciałam powielać zastanych rozwiązań. Zależało mi na zaproponowaniu nowej jakości elegancji i poczucia luksusu widzianych oczami mojej wyobraźni. Tak abym mogła z czystym sumieniem podpisać się pod tym projektem. Pierwotnie „Złoty marmur” bo to on stał się inspiracją i punktem wyjścia dla całego przedsięwzięcia i to wokół niego budowała się spójna całość. Jednak nowe wnętrza i ludzie, którzy w nich pracują, to idealne dopełnienie – to po prostu dobra energia.

Dziękuję pani Edycie za zrozumienie, zaufanie i współpracę. Podziękowania należą się również wykonawcy – Sharp Design, który z dbałością i profesjonalizmem poradził sobie perfekcyjnie z wysoko zawieszoną poprzeczką.

dermalogica-2928