1090794 Motoryzacja

Aktywnie dbamy o klientów

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze funkcjonuje na rynku już od ponad 40 lat. Z początkiem lutego br. wzbogaciło się o pewien element zwiększający komfort obsługi klientów. Jaki? O tym poniżej.

 

Naprawy blacharsko-lakiernicze dotyczą charakterystycznego rodzaju uszkodzeń. Wymagają one przed rozpoczęciem naprawy dokładnych oględzin, pomiarów i wykonania dokumentacji zdjęciowej. Wykonanie takich oględzin wymaga czasu i dobrego oświetlenia, aby doradca serwisowy wychwycił wszystkie nierówności i uszkodzenia powłoki lakierniczej lub struktury nadwozia lub podwozia. Niejednokrotnie w tym procesie uczestniczy klient, który przekazuje doradcy opis sytuacyjny zdarzenia – jest to również element przygotowania dokumentacji naprawczej.

Aktualnie przy Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakierniczym w Starych Bielicach k/Koszalina powstało specjalne pomieszczenie umożliwiające przeprowadzenie tych wszystkich czynności w komfortowych warunkach. „Aktywne przyjęcie” – bo taka nazwę to pomieszczenie nosi, jest na tyle przestronne, że swobodnie mieści nawet największych rozmiarów samochód osobowy, dając możliwość jego oględzin z każdej strony. Zamontowane w pomieszczeniu oświetlenie kierunkowe w technice ledowej, zapewnia doskonałe oświetlenie samochodu z każdej strony. Teraz doradca może pracować z klientem bez względu na porę dnia ale też i porę roku czy panująca na zewnątrz aurę.

Dodatkowo w pomieszczeniu znalazło się miejsce na sporządzenie potrzebnych notatek czy złożenie podpisów.

Pomieszczenie jest zaopatrzone w podnoszone wrota z obu stron, co wpisuje się w innowacyjny, organizacyjno-techniczny system napraw w Centrum, w którym naprawiane samochody przesuwają się cały czas do przodu jak na taśmie produkcyjnej.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze, Stare Bielice k/Koszalina, ul. Koszalińska 89, tel.: 608 804 909

 

www.mojsiuk.pl/pl/marka/cbl/

Szukaj nas na facebooku: Centrum Blacharsko-Lakiernicze Mojsiuk

MOJSIUK_CBL_logotyp_OK