MB6549620210121Volvo XC60 Motoryzacja
Fot. Marcin Betliński

Super oferta: Volvo XC60 za 850 złotych miesięcznie

Kto się szybko zdecyduje, może jeździć najpopularniejszym w Polsce autem klasy premium, płacąc za to jedynie 850 zł netto miesięcznie. Za taką ratę marka Volvo oferuje model XC60 B4 w wersji Momentum w najmie długoterminowym na dwa lata. W Koszalinie ze szczegółami oferty oraz samym autem można zapoznać się bez wizyty w szczecińskim salonie Volvo. Jak już pisaliśmy, firma Auto Bruno – dealer samochodów marki Volvo – uruchomiła w naszym mieście innowacyjną usługę mobilnego doradcy. Wystarczy zadzwonić, by ustalić czas i miejsce prezentacji.

 

Leasing samochodu bez potrzeby jego wykupowania stał się w Polsce bardzo popularną opcją. Klienci coraz częściej wolą użytkować auto przez określony czas, niż nabywać je na własność.

Tego rodzaju najem jest opłacalny szczególnie w przypadku pojazdów o wysokiej wartości rezydualnej, czyli przewidywanej cenie samochodu po określonym czasie eksploatacji i przebiegu. Im wyższa jest jej wartość, tym niższa może być rata za taki pojazd. Volvo XC60 jest od wielu lat najpopularniejszym modelem segmentu premium w Polsce. Niewiele traci ono na wartości i jako auto niezawodne jest pożądane na rynku wtórnym. Dzięki temu rata miesięczna najmu jest porównywalna do modeli konkurencji tańszych o kilkadziesiąt tysięcy.

 

Oferta dotyczy modelu XC60 B4 z silnikiem benzynowym o mocy 197 KM wspomaganym silnikiem elektrycznym (14 KM). Jest to konfiguracja przednionapędowa z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów. Wyposażenie seryjne obejmuje m.in. klimatyzację automatyczną, osiemnastocalowe obręcze ze stopów lekkich, światła LED oraz bogaty pakiet systemów bezpieczeństwa: City Safety i Volvo On Call.

Na City Safety składają się kamery i radary, które rozpoznają pojazdy, rowerzystów, pieszych, a nawet duże zwierzęta, także w nocy. System ostrzega kierowcę przed ewentualną kolizją, a w przypadku braku reakcji, automatycznie uruchamia hamulce, aby uniknąć zderzenia lub ograniczyć jego skutki. Częścią City Safety jest również układ Steering Support, pozwalający maksymalnie skutecznie wykonać manewr ominięcia zagrożenia na drodze.

 

Rata w wysokości 850 zł netto miesięcznie obejmuje również koszty serwisowania samochodu.

 

Umowa zakłada wpłatę własną w wysokości 12 805 zł netto, dwuletni okres najmu i limit kilometrów wynoszący 40 000 km. Dopłata za każdy ewentualny kilometr ponad limit wynosi 28 groszy. Po dwóch latach użytkownik może zwrócić pojazd lub skorzystać z prawa pierwokupu. Wartość auta jest wówczas określona i wynosi 108 962,87 zł netto.

Na wszelkie Państwa pytania o samochód i szczegóły umowy leasingowej odpowiedzi udzieli pan Paweł Napieraj, koszaliński doradca mobilny z firmy Auto Bruno – doradca z 20-letnim doświadczeniem w branży, pasjonat motoryzacji. Wystarczy telefon i umówienie spotkania.

 

Kontakt do doradcy mobilnego w Koszalinie

Paweł Napieraj, telefon +48 690 197 486
p.napieraj@autobruno.dealervolvo.pl

AUTO BRUNO
Autoryzowany Dealer Volvo
Ul. Pomorska 115B, 70-812 Szczecin
www.autobruno.volvocars-partner.pl