okularnia2020 cover Biznes

OKULARNIA – zawsze na czasie

Śledzimy tendencje rynkowe, postęp technologiczny w okulistyce oraz zmieniające się trendy modowe, systematycznie przenosząc do oferty Okularni najwartościowsze nowości.

Komfort widzenia i zdrowie oczu naszych Klientów są dla nas priorytetami. Dlatego wyposażyliśmy Okularnię w nowoczesny sprzęt diagnostyczny o jakości przewyższającej aktualny standard. Wykorzystując go oraz najnowszą wiedzę optometrystyczną gwarantujemy każdemu dobór okularów i szkieł kontaktowych idealnie dopasowanych do jego potrzeb.

Wybór okularów jest ważną decyzją również ze względów estetycznych – widzimy je codziennie, przeglądając się w lustrze i widzi je każdy, kto na nas patrzy. Można powiedzieć, że okulary świadczą o nas – powinniśmy się w nich czuć dobrze. Aby umożliwić Państwu wybór najodpowiedniejszych, wciąż poszerzamy paletę dostępnych w Okularni marek opraw okularowych. Ostatnio wprowadziliśmy do sprzedaży kolejne marki, a wśród nich: Boss, Love Moschino, Guess, Tous, Furla, Marc Jacobs, Emporio Armani, Carolina Herrera, Ray Ban, Polo Ralph Lauren.

Nasi klienci już o tym wiedzą, nowi mogą się przekonać, odwiedzając nasz koszaliński salon przy ulicy Poprzecznej 1/a (kompleks Czerwona Torebka), że zadbaliśmy o wygodę każdego gościa. Osoby z niepełnosprawnością ruchową jeżdżący na wózkach nie zastaną u nas żadnych przeszkód – schodów, progów czy zbyt wąskich drzwi. Zmotoryzowani doceniają fakt, że łatwo do nas dotrzeć i znaleźć miejsce parkingowe. Z wszystkimi spotykamy się w jasnym i przytulnym wnętrzu, każdemu poświęcając tyle samo uwagi i czasu.

Czekamy na Państwa.
Do zobaczenia w Okularni!

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Zespół Okularni

sw-8528M

 

Salony Optyczne OKULARNIA

Koszalin, ul. Poprzeczna 1a
tel.: +48 735 008 009
Sianów, ul. Armii Krajowej 20
tel.: +48 606 500 142