Citroen salon Motoryzacja

Najnowszy salon marki Citroën powstał w podkoszalińskich Starych Bielicach

Z początkiem bieżącego roku Grupa Mojsiuk stała się dealerem samochodów marki Citroën. Nowy salon stanął obok obiektu oferującego od lat auta Peugeot. Oprócz lokalizacji marki mają również serwis, ale nie powinno to dziwić, bo obie należą do koncernu PSA.

 

Remigiusz Gołdysiak, kierownik salonu Citroëna, relacjonuje: – Od września 2020 pracujemy w nowym salonie, wcześniej działaliśmy w tymczasowym pawilonie handlowym. Mamy satysfakcję, bo nasz obiekt to najnowszy salon marki w Polsce, zbudowany w zgodzie z najnowszymi wymaganiami Citroëna. Jest w nim przestronnie, ściany to właściwie same przeszklenia, wysoki sufit. Mamy miejsce na stałą ekspozycję pięciu samochodów. Każde stanowisko ekspozycyjne wyposażone jest w zasilanie elektryczne. Dzięki temu auta są w pełni funkcjonalne: można sprawdzić działanie systemu multimedialnego i nawigacji, zobaczyć jak wygląda podświetlenie deski rozdzielczej i oświetlenie całej kabiny, jak wyglądają światła do jazdy.

Podobnie jak w pobliskim nowym salonie Hondy, również tutaj wyznaczone zostało osobne miejsce do wydawania aut.

– Standard wyposażenia i wizualizacja zostały wykonane w zgodzie z najnowszymi wytycznymi producenta – mówi Remigiusz Gołdysiak. – Wkrótce tak będą wyglądać wszystkie salony Citroëna. Mamy stałe łącze internetowe z Francją, dzięki czemu wyświetlają się u nas na monitorach umieszczonych w hali te same treści, jak na całym świecie.

Koszalińscy i nie tylko koszalińscy klienci salonu najczęściej interesują się modelami C3 Aircross i C5 Aircross: – To dominująca obecnie tendencja w motoryzacji w ogóle – komentuje pan Remigiusz. – SUV-y wciąż są na fali. Kierowcy wybierają podwyższone samochody o podwójnej charakterystyce: miejskiej i terenowej jednocześnie, uznając je za szczególnie wygodne.

Zadowoleni są użytkownicy samochodów Citroëna starszych roczników, ponieważ uzyskali dostęp do firmowego serwisu na najwyższym poziomie. Można w nim wykonać przeglądy okresowe, badania techniczne, specjalistyczne kontrole. Serwis obsługuje nie tylko samochody z silnikami spalinowymi, ale również hybrydy.

 

CITROEN C5 Aircross

Citroën C5 Aircross Hybrid

Przykładowa rata miesięczna w opcji najmu długoterminowego za model Citroën C5 Aircross Hybrid może wynieść 870 zł netto (Leasing Free2Move Lease – 6 lat i 10 tys. km rocznie, wpłata 30%, wykup 43,90%).