sesja vw rogowskaorlowski 2 Biznes
orlowskimoda

Jesień przyniosła nowość na koszalińskim rynku motoryzacyjnym

Grupa Kapitałowa Cichy-Zasada to obecnie jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. Koszalińskie oddziały Volkswagena i Skody od października działają pod właśnie tym szyldem.

 

mapa Cichy Zasada kopiaLatem ubiegłego roku panowie Mirosław Cichy i Sobiesław Zasada podjęli rozmowy o połączeniu sił kapitałowych i organizacyjnych w zakresie działalności dealerskiej na rzecz marek oferowanych przez koncern Volkswagen. Porozumienie sfinalizowali w tym roku i dlatego od października br. Grupa Cichy-Zasada prowadzi autoryzowaną działalność w zakresie sprzedaży i napraw aut z grupy Volkswagena (VW, Audi, Skoda, SEAT oraz VW Samochody Dostawcze) w lokalizacjach dotychczas należących do spółek AHC Grupa Cichy, Rowiński-Wajdemajer oraz Auto Special.

Obecnie Grupa Cichy-Zasada to zespół niemal 1400 osób, w 22 lokalizacjach, w 8 dużych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Pile, Słupsku, Nowym Sączu i Koszalinie.

Właściciele Grupy komentują: „Jesteśmy pełni nadziei, że połączenie umocni naszą pozycję rynkową i pozwoli nam lepiej przygotować się do zmian, które czekają branżę motoryzacyjną. Nadal będziemy skupiali się na dostarczaniu klientom najwyższej jakości rozwiązań w zakresie mobilności, pozytywnych emocji i wyróżniającego się poziomu usług. Siła doświadczenia pozwala nam korzystać ze zdobywanej przez lata wiedzy i być partnerem godnym zaufania. Każdemu klientowi i kontrahentowi dajemy pewność wyboru, że właśnie pod naszym szyldem znajdzie dokładnie to, czego szuka.”

Grupa Cichy-Zasada jest jednym z największych graczy na polskim rynku motoryzacyjnym. Zsumowana sprzedaż tworzących ją spółek robi wrażenie: w 2019 roku sprzedały one łącznie ponad 22,5 tys. samochodów nowych oraz 4,5 tys. pojazdów używanych.

 


 

5 marek samochodowych koncernu Volkswagen
30 lat doświadczenia na rynku
16 lokalizacji, 8 dużych miast
11 warsztatów blacharsko-lakierniczych
1400+ pracowników
125 wykwalifikowanych mechaników i diagnostów
60 certyfikowanych doradców serwisowych
1800 napraw blacharsko-lakierniczych miesięcznie
7500+ obsłużonych klientów serwisowych miesięcznie
77 000+ numerów katalogowych części zamiennych w zasobach magazynowych