FOTA PAN Z DOMKIEM Prestiżowy Adres

Bezpieczeństwo z wysokim IQ

Nowoczesne systemy alarmowe integrujące inteligentne technologie zarządzania domem – brzmi futurystycznie. Na koszalińskim rynku takie produkty cieszą się coraz wiekszym zainteresowaniem i od niedawna są dostępne w Salonie Techniki Alarmowej. Specjalistyczna oferta dla właścicieli nieruchomości otwiera nowy rozdział w działalności Agencji Ochrony SZABEL i co ważne – jest ona w zasięgu każdego, kto chce zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort.

 

Salon Techniki Alarmowej działa od maja br. Mieści się w ścisłym centrum Koszalina. Słowa w nazwie nie są przypadkowe. „Salon”, bo to nie sklep, a raczej showroom, miejse, w którym można uzyskać profesjonalną i kompletną wiedzę na temat systemów alarmowych. Poza fachowym doradztwem do dyspozycji klientów są prezentacje i tablice multimedialne, a także sprzęt do przetestowania.

– Stworzenie Salonu Techniki Alarmowej to nowy kanał rozwoju i kontynuacja założeń, jakie od początku istnienia stawia sobie Agencja Ochrony Szabel: najwyższa jakość usług, elastyczność, otwartość na innowacje, a przede wszystkim odwaga w ich wdrażaniu – mówi Piotr Wróbel, prezes zarządu.

Oferta Salonu, czyli przewodowe i bezprzewodowe systemy alarmowe, jest bardzo rozbudowana i w stu procentach realizuje hasło widniejące na centralnej ścianie: „Bezpieczeństwo z wysokim IQ”. Może dziś zaproponować klientom wszystko, co pojawia się na rynku – urządzenia uznanych poroducentów, wyposażone w najczulsze detektory, czujniki i kamery, albo połączyć je w pakiet usług z bezpieczeńtwem, łącząc najnowsze osiągnięcia techniki z zapleczem, jakim dysponuje Agencja Ochrony SZABEL.

Flagową pozycją w portfolio Salonu Techniki Alarmowej są zintegrowane systemy typu smart, scalające kilka usług zarządzania nieruchomością. Możemy dzięki nim dom czy mieszkanie zabezpieczyć przed włamaniem, sterować jego ogrzewaniem, oświetleniem, wejściami, bramami wjazdowymi, a nawet podlać ogród czy zasłonić rolety. Dzięki kamerom, w każdym momencie jesteśmy w stanie sprawdzić, co dzieje się w poszczególnych pomieszczeniach. Zapewniamy sobie tym samym pełną kontrolę nad domem, niezależnie, gdzie się znajdujemy: na miejscu, w pracy czy na zagranicznych wakacjach. Niektóre systemy wyposażone są w czujniki alarmujące o zalaniu, pożarze czy awarii instalacji elektrycznych, a to pozwala na każde z tych zagrożeń szybko zareagować. Takie rozwiązania sprawdzą się w każdym domu, ale szczególnie polecane są osobom często wyjeżdżającym czy właścicielom nieruchomości, które większość czasu stoją puste, np. w nadmorskich miejscowościach. Do ich obsługi wystarczy jedna aplikacja w telefonie.

 

 

Technologie zarządzania domem i mieszkaniem są coraz bardziej doceniane, zwłaszcza przez młodsze pokolenie nabywców mieszkań, stawiających na nowoczesność we wszystkich dziedzinach życia. Co ważne, są w zasięgu osób dysponujących różnym budżetem. Na ostateczne koszty wybranego systemu składa się ilość zastosowanych urządzeń i zakres usług. Salon proponuje różne, wygodne, opcje finansowania. Może to być jednorazowy zakup, albo abonament, pozwalający na comiesięczną spłatę sprzętu i zapewnienie sobie stałej ochrony.

System alarmowy można – i warto! – zainstalować w każdym obiekcie. W nowo wybudowanych lokalach i już istniejących, mieszkaniach, domach, firmach, biurach i przedsiębiorstwach. Bezprzewodowe systemy pozwalają na montaż nienaruszający struktur budynku, sprawdzą się zatem także w lokalach wynajmowanych. Można je z czasem rozbudowywać, dokładając kolejne elementy czy udogodnienia lub już w momencie zakupu taką możliwość uwzględnić.

Z doświadczenia doradców wynika, że klienci do Salonu trafiają jedynie z wyobrażeniem tego, co w rzeczywistości mogą sobie zafundować. – Oferta Salonu jest zawsze indywidualna – podkreśla Jarosław Dziobek, dyrektor ds. rozwoju i innowacji. Przeprowadzenie klienta przez cały proces zakupu zazwyczaj rozszerza i wzbogaca jego pierwotne oczekiwania. Stworzenie spersonalizowanej i optymalnej propozycji poprzedza dokładna konsultacja. Zazwyczaj towarzyszy jej wizja lokalna, co pozwala precyzyjnie ustalić konkretne potrzeby i możliwości. Jesteśmy dostępni na każdym etapie, jeśli chodzi o pomoc, doradztwo czy serwis.

Klienci powinni uczestniczyć w procesie instalacji systemu, w tym krótkiego szkolenia z obsługi zamontowanych urządzeń. Sam proces instalacyjny jest szybki – trwa maksymalnie dzień, a oferta Salonu zawiera też gotowe zestawy instalacyne do mieszkań, których montaż zajmuje godzinę. Wykonują go zawsze intalatorzy z wszelkimi wymaganymi uprawnieniami.

W Salonie Techniki Alarmowej organizowane są pokazy dla Klientów oraz eventy o nowych technologiach, na które firma zaprasza współpracujących techników. Zainteresowani mogą dzięki nim pogłębić bądź zdobyć dodatkową wiedzę na temat nowości i oferty rynku systemów alarmowych i kamer – branża jest niezwykle dynamiczna i warto ją śledzić na bieżąco.

O systemach alarmowych warto myśleć jak o inwestycji, a nie kolejnym wydatku. Rocznie w Polsce okradanych jest ponad 70 tysięcy mieszkań. Włamania mają miejsce zazwyczaj w czasie krótkich i dłuższych nieobecności właścicieli, dotyczą małych i dużych mieszkań. Pokonanie zamków w drzwiach i rozbrojenie prostych alarmów dla współczesnych złodziei nie stanowi żadnego problemu. Zaawansowane, inteligentne rozwiązania pozwolą nam spać spokojnie. Bezpieczeństwo jest bezcenne.

 

izabela rogowska-25

 

 

Salon Techniki Alarmowej
Koszalin ul. Zwycięstwa 104
tel. 94/340 44 88
504 793 295
www.szabel.com.pl

 


logo szabelAgencja Ochrony SZABEL to blisko trzydzieści lat doświadczenia, rozbudowana flota, oddziały zlokalizowane w największych miejscowościach Pomorza Środkowego, duży zespół pracowników i tysiące klientów. Firma zawsze dotrzymywała kroku oczekiwaniom i możliwościom, jakie przed branżą ochrony otwierały kolejne lata i dekady. Oferuje wszystkie usługi związane z ochroną osób i mienia, spełnia normy jakości ISO oraz AQAP (wymagania NATO). W 2020 roku znalazła się na zaszczytnej liście najszybciej rozwijających się firm w branży (Diament Forbesa 2020 r.)