Quick Step Podłoga laminowana Signature SIG4748 Design

Czas na letnią metamorfozę wnętrz

Tegoroczne wakacje wielu z nas spędzi w domu. To doskonała okazja, aby nieco odmienić swoje wnętrza. Marka Quick-Step proponuje rozwiązania inspirowane dominującym obecnie trendem, który wiąże się z eksperymentowaniem z żywymi kolorami, organicznymi kształtami i dynamicznymi wzorami.

 

Quick-Step Podłoga laminowana Signature SIG4754.1Tak jak ruch Memphis w latach 80. kwestionował główny nurt w projektowaniu, tak i obecnie pojawiła się potrzeba bardziej zindywidualizowanego wystroju „czterech kątów”. Nowym credo staje się zabawa i swoboda w urządzaniu wnętrz bez konieczności podporządkowania się z góry określonym regułom.

Przestrzenią do letnich eksperymentów jest również podłoga. W nowy wakacyjny trend idealnie wpisują się nowe panele dąb różowy malowany z kolekcji laminatów Quick-Step Signature. Na tym jednak nie koniec; teraz można też łączyć różne kolory podłóg.

Podłoga stanowi podstawę każdego wnętrza z charakterem. Żywe barwy, ale w stonowanych odcieniach, determinują paletę kolorystyczną modnych obecnie wnętrz. Dużą popularnością cieszą się choćby ściany w kolorze delikatnej cytrynowej żółci lub pastelowego różu, które idealnie łączą się z innymi pastelowymi i rdzawymi odcieniami. Warto dopasować do nich dodatki w ciemniejszych tonach, na przykład żywym błękicie, będącym częścią palety kolorystycznej emanującej energią, a jednocześnie łagodnością. Warto zwrócić także uwagę, że we wnętrzach ostre graniczne linie ustępują miejsca zaokrągleniom, krzywiznom, płynnym łukom i organicznym kształtom. Całości dopełni zastosowanie szerokiej gamy faktur i wzorów.

Jeśli po montażu podłogi pozostały wolne panele, można wyciąć z nich organiczne ozdoby albo stworzyć oryginalny blat. To idealna okazja, by dać wyraz swojej kreatywności. Własnoręczne wykonanie detali nie tylko sprawi dużo radości, ale pozwoli też nadać wnętrzom osobistego charakteru.