izabela rogowska 17 Kulinaria

Caffe Maredo tylko dla Ciebie

Rodzinne przyjęcie? A może impreza niespodzianka? Oni wiedzą, jak to zrobić, a do tego lokalizacja zdaje się idealna. Caffe Maredo nie świeci pustkami, a do tego w weekendy odbywają się tam imprezy, o których nie śniło się wielu.

 

Caffe Maredo to bardzo wygodne i przestronne wnętrze. Kameralny klimat wita gości od progu. Welurowe wygodne sofy, a także część ze stolikami i stołami sprawiają, że odbyć się tu może niemal każda impreza. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja: centrum miasta z miejscami parkingowymi. Adres? Ulica Zwycięstwa 40, I piętro w pasażu Jowisz. Miejsce to udostępniane jest tylko na wyjątkowe okazje.

W ciągu ostatnich lat odbyło się tu wiele imprez urodzinowych, rocznicowych, biznesowych spotkań, oświadczyn, chrzcin, a także sylwestrów. Wszyscy, którzy gościli w progach Caffe Maredo, cenią to miejsca za kameralność i dyskrecję, co oczywiście nie wyklucza dobrej i głośniej zabawy.

Gospodarze, państwo Joanna Dudka i Konrad Dudka, elastycznie podchodzą do swojej przestrzeni. – Niektórzy decydują się po prostu na wynajęcie sali, wtedy często realizują imprezy niespodzianki według własnego pomysłu, choć przyznam szczerze, najczęściej korzystają kompleksowo z naszych usług – opowiada pani Joanna. – Wedle życzenia i pod indywidualne potrzeby przygotowujemy catering. Wybór jest ogromny. Mogą być to dania tradycyjne, na które głównie decydują się osoby urządzające rodzinne przyjęcia, takie jak chrzciny, komunie czy jubileusze. Młodsi, którzy często wyprawiają okrągłe urodziny dla dużej grupy znajomych, decydują się na bardziej nieoczywiste propozycje kulinarne, przekąski i ekstrawaganckie koktajle – kontynuuje pani Joanna.

Dobra muzyka, również nie stanowi problemu. I w tym przypadku opcji jest kilka, od muzyki przygotowanej przez gości, a odtworzonej na sprzęcie muzycznym, po zaprzyjaźnionych DJ-i, czy wręcz muzykę na żywo. – Przez lata organizowania wszelkich impreza, nasza baza atrakcji jest całkiem spora, oczywiście służymy naszymi kontaktami, podpowiedziami i propozycjami. Decyzja ostatecznie oczywiście należy do naszych gości i rodzaju przyjęcia, jestem jednak pewna, że możemy sprostać wszelkim oczekiwaniom – mówi pan Konrad Dutka.

Caffe Maredo pomieści spokojnie czterdziestoosobowe przyjęcie. Choć jak pokazują doświadczenia gospodarzy, konwencje organizowanych imprez bywają najróżniejsze. – Jesteśmy gotowi na mocne brzmienia i biesiadne nuty. Dla podkreślenia muzycznych rytmów w Caffe Maredo mamy też znakomite oświetlenie. Mieniące się feerią barw reflektory, często sprawiają, że goście po prostu ruszają w tańce – uśmiecha się pani Joanna. – Lokal jest położony w centrum miasta i w bardzo bliskim sąsiedztwie postoju taksówek. Nie sposób tu nie trafić. Osobiście uwielbiam widok z tego miejsca. Zawszę lubię siadać tam przy przeszklonych ścianach i patrzeć na rytm miasta, czy to w dzień, czy wieczorami. W tym widoku jest coś, że po prostu chce się na to patrzeć – opowiada dalej właścicielka.

Wiele przyjęć, nawet tych najbardziej rodzinnych, dawno już wyszło z naszych domostw. Szukamy lokalu wygodnego, przestronnego, ale także intymnego i odosobnionego. A najlepiej, gdy w jednym miejscu można zorganizować wszystko, od przekąsek po dobrą muzykę. Jeśli i wam po głowie chodzą jakieś nierealizowane jeszcze przyjęcia, to warto skorzystać z oferty Caffe Maredo. Klimat was zachwyci.