I9A3837 copy Lato 2020

Zmysłowe Lusso Beach Wear

Wygodny i podkreślający kobiece kształty, taki właśnie powinien być kostium kąpielowy. Lusso Beach Wear, to coś więcej, bo lusso znaczy luksus.

 

Nowa marka odzieży plażowej podbija Internet i serca klientek. Zaczęło się zupełnie niewinnie. Dwie przyjaciółki, koszalinianki Aleksandra Parol i Ewelina Micholcz, wypoczywając na jednej z plaż Cypru, zawiedzione jakością dopiero co zakupionych strojów kąpielowych, postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce.

Obmyślając fasony, wzory oraz to, czego oczekują od idealnego produktu, dwa lata temu założyły wspólną działalność i stworzyły swoją pierwszą kolekcję.

Strój plażowy wydaje się być czymś prostym. Nic bardziej mylnego. Konstrukcje, forma, dobór tkaniny, zdobienia to ogrom pracy, jakie obie przyjaciółki włożyły w stworzenie marki unikatowych modeli.

 

 

Każdy szyty jest na miarę. Oczywiście, standardowa rozmiarówka jest dostępna, jednak jeśli kostium ma być wygodny, dopasowany, ma podkreślać atuty sylwetki, wtedy należy odszyć go indywidualnie.

Wszystkie egzemplarze od początku do ostatniego elementu wytwarzane są w Polsce. Podwójna lycra i specjalny sposób ułożenia włókien sprawia, że kostium idealnie przylega do sylwetki, delikatnie ją unosi i spina. Takie ciecie tkaniny oraz dopasowanie do wymiarów, fantastycznie modeluje sylwetkę. Wysokie wycięcia kostiumu wydłużają optycznie nogi, podkreślają wciętą talię i rzeźbią zgrabną postawę właścicielki, niwelują niedoskonałości, a jedynie przykuwając wzrok do atutów ciała. Włókna lycry niczym ściągający pas, oplatają brzuch i bikini w taki sposób, że kobiety czują się pewniej, a zarazem swobodnie.

Lusso Beach Wear, to przede wszystkim proste kroje, których zadaniem jest podkreślenie sylwetki. To jednak nie wszystko. Zamawiając indywidualnie, wybierasz kolor, fason, ale także możesz wybrać nieskończoną ilość zdobień i aplikacji. Panie kochające się wyróżniać, będą przeszczęśliwe, mogąc dobrać do kostiumu kryształki, haft czy elementy sitodruku.

Taki spersonalizowany kostium kąpielowy, jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Dopełnieniem bielizny plażowej są jedwabno-szyfonowe narzutki. Układające się zwiewnie, uwodzicielsko i seksownie.

Kostiumy, poprzez to że tworzone są pod indywidualne zamówienia, przeznaczone są dla wszystkich pań, bez względu na rodzaj sylwetki. Jeśli twoja figura wymyka się z ram rozmiarów proponowanych przez sieciówki, w Lusso Beach Wear znajdziesz coś dla siebie.

Zdecydowanie namawiamy na bawienie się zdobieniami i fasonami.

Modele marki Lusso Beach Wear, nazwane najpiękniejszymi plażami świata, znajdziecie na ich profilu instagramowym @lusso_beach_wear. Ceny zaczynają się już od 149 zł. Limonkowy Nissi, znalazł swoje fanki w całej Polsce. Ostatnio wystąpił wraz z piękną modelką Kingą Buczkowską w klipie zespołu „Piersi”. Modele marki noszą także mieszkanki Włoch. Nas to wcale nie dziwi, w końcu lusso po włosku znaczy luksus.

 

 

Fotografie: Wojciech Gruszczyński
Makijaż: Karolina Maciejewska

Modelka: Kinga Buczkowska