hotel leda spa 033 Lato 2020

HOTEL LEDA SPA **** Wypoczynek w zgodzie z naturą

Hotel Leda SPA**** w Kołobrzegu to idealne miejsce dla ludzi ceniących jakość. Zarówno dla tych, którzy marzą o aktywnym wypoczynku nad morzem, jaki tych, którzy tęsknią za głębokim relaksem.

Butikowy, czterogwiazdkowy hotel nad morzem, położony jest blisko plaży, w zielonym sąsiedztwie Parku im. Fredry w Kołobrzegu. Do dyspozycji Gości jest rozbudowana strefa SPA & Wellness oraz restauracja, która jest ważnym punktem na kulinarnej mapie Kołobrzegu. Latem hotel zaprasza do komfortowego wypoczynku na prywatnej plaży, słońcem można się również cieszyć na tarasie wypoczynkowym na dachu budynku z widokiem na tonącą w zieleni okolicę.

 

leda 1Goście, którzy szukają hotelu nad morzem z bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych, z pewnością docenią propozycje Hotelu Leda SPA****. Oferowane w nim pakiety i rytuały zaspokoją najbardziej zróżnicowane potrzeby. Po kąpielach słonecznych można delikatnie schłodzić ciało w basenie z przyjemną temperaturą ok. 29-30 stopni, a także zrelaksować się w jacuzzi. Na wielbicieli saun czeka łaźnia parowa, sauna sucha, kabina cieplna infrared, można też odpocząć w grocie solnej czy na podgrzewanych leżankach.

Hotel słynie również z kulinariów na najwyższym poziomie. Wyśmienite dania śródziemnomorskie, specjały kuchni francuskiej, a także lokalne przysmaki czy pyszne desery – restauracja La Maison, z profesjonalnym homarium, to miejsce w Kołobrzegu dobrze znane i doceniane. Restauracja La Maison jest laureatem prestiżowej nagrody Hermes – dla NAJLEPSZEJ RESTAURACJI HOTELOWEJ w Polsce. Szef kuchni Krystian Gajek wraz ze swoim zespołem dba o każde danie – jego smak i wyjątkowość podania. Produkty wykorzystywane w kuchni pochodzą z ekologicznych upraw i od lokalnych producentów. – Naprawdę trudno dziś znaleźć dobrych, sprawdzonych dostawców, którzy dbają o środowisko i mają produkt na wysokim poziomie – mówi dyrektor Monika Różewska-Chudzik. – Jednak, kiedy włoży się w to odrobinę wysiłku, można dotrzeć do prawdziwych cudów i znaleźć produkty tworzone w piękny, często bardzo tradycyjny sposób, tak jak robiła to babcia. Pracując na takim produkcie, można tworzyć niepowtarzalne doznania smakowe.

 

Hotel Leda SPA**** to jeden z najciekawszych hoteli w zachodniej części Pomorza ze względu na swoje podejście do Gościa – życzliwość, uśmiech i fachowość obsługi. Właściciele hotelu bardzo zaangażowali się w ochronę środowiska. Uważają, że skoro korzystają z zasobów naturalnych, to muszą dbać o to, by ich biznes możliwie najmniej na nie oddziaływał. W hotelu dostępne są bezpłatne ładowarki do samochodów elektrycznych, jest pełna segregacja śmieci, ekologiczna chemia – bezpieczna dla żywności i ludzi. To również odzyskiwanie ciepła w różnych konfiguracjach, a już niedługo fotowoltanika. Dyrektor Monika Różewska – Chudzik najbardziej cieszy się jednak z „ekologicznych” słuchawek pod prysznicem, które zużywają o 50% mniej wody. – W dzisiejszym świecie woda to towar deficytowy, musimy dbać o niego najlepiej jak się da – deklaruje.

Dbałość o środowisko jest również widoczna w SPA, w którym Goście mogą korzystać z oferty naturalnych kosmetyków z manufaktur. – Zabiegi wykonywane na naturalnych składnikach są dziś najbardziej pożądane – mówi dyrektor Różewska-Chudzik. – Po zachwycie medycyną estetyczną ludzie zaczynają wracać do natury, szukając balansu między pięknem a zdrowiem. Współpraca z firmami, które są tworzone z pasji i potrzeby serca, często przez całe rodzinne pokolenia, to dla nas cudowne doświadczenie. Sama korzystam z wielu kosmetyków tych marek, używają ich również moje córeczki. Dziś przecież nawet 7- i 4-latka chcą mieć domowe spa z mamą, a ja mam pewność, że te kosmetyki są bezpieczne nawet dla nich.

 

Hotel Leda SPA**** to obiekt jak na Kołobrzeg kameralny, co tylko dodaje uroku i podnosi jakość wykonywanych usług. 76 pokoi to maksymalnie 150 osób w hotelu, obsługa ma czas, by zadbać i podejść indywidualnie do każdego Gościa. Po kilku dniach pobytu Goście mogą być pewni, że personel poda im dokładnie taką herbatę i piwo, jakie lubią. – Dziś bardziej niż zwykle stawiamy na uśmiech i radość naszych Gości – mówi Monika Rózewska-Chudzik. – Po tak trudnym czasie, który wszyscy mamy za sobą, nasza misja relaksu i odpoczynku jest jeszcze ważniejsza. Do tego dochodzi kwestia bezpieczeństwa, która rok temu była oczywista, teraz musimy jeszcze bardziej o niej pamiętać. Wiem jednak, że razem z moim zespołem jesteśmy w stanie zrobić rzeczy niemożliwe.