cover 34adas Przyjazne Budowanie

Firma PB Kuncer doceniona w skali ogólnopolskiej

Aż cztery nagrody w dorocznych konkursach organizowanych przez Instytut Europejskiego Biznesu zdobyła w 2019 roku firma PB Kuncer. Warto podkreślić, że rankingi te są przygotowywane na podstawie wyników ekonomicznych przedsiębiorstw bez ich inicjatywy. Są więc one w pełni wiarygodne i stanowią wyraz realnej pozycji firm na tle rynkowej konkurencji.

 

Wspomniane laury to nagrody w XIV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2019, XII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019, XII edycji Konkursu Efektywna Firma 2019 i VII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2019.

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw od 14 lat. Ich eksperci przeanalizowali w tym czasie wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i zweryfikowanych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. W ten sposób każdego roku instytut tworzy ranking firm godnych zaufania.

Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer zostało wyróżnione tytułami – Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Gepard Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2019.

Kapituła doceniła je za dynamiczny rozwój, co przełożyło się na tytuł Gepard Biznesu 2019. Tytuł Efektywnej Firmy oraz Mocnej Firmy Godnej Zaufania 2019 przedsiębiorstwo otrzymało za efektywność.

Firma PB Kuncer działa na rynku od ponad 30 lat, dzięki wieloletniemu doświadczeniu budowlanemu wypracowała silną markę, która znacząco wpłynęła na rozwój lokalnego rynku. Obecnie zatrudnia blisko 100 pracowników. Wśród nich kilkanaście osób wysoko wyspecjalizowanej kadry technicznej. Ciągły rozwój sprawia, że wartość rynkowa Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o. z roku na rok wzrasta. W marcu 2019 r. została oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 28 mln zł, co dało jej tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019.

Wioletta Stelmach, dyrektor generalna PB Kuncer, komentuje: – Wszystkie te nagrody są dla nas olbrzymim wyróżnieniem. Cieszymy się niezmiernie, że zostaliśmy dostrzeżeni i docenieni za swoją działalność. Tworzymy z myślą o naszych klientach, budujemy miejsca, w których sami chcielibyśmy mieszkać, wychowywać swoje dzieci i żyć. Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów, stąd atrakcyjne lokalizacje inwestycji, zagospodarowana zieleń oraz rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami ekologii. Dziękujemy za wyróżnienie i uznanie nas za wiarygodnych partnerów gospodarczych. Wierzymy, że najlepszym tego dowodem jest zaufanie jakim na co dzień obdarzają firmę PB Kuncer nasi klienci.