HYDROSTOP czasowa CMYK Biznes

Jedyny polski producent wodooszczędnej armatury czasowej to firma z Koszalina

Firma Hydrostop, producent i dystrybutor armatury sanitarnej dla obiektów użyteczności publicznej w tym roku obchodzi 25-lecie swojej działalności. Jest to nie tylko dystrybutor włoskiej marki River, na którą to markę firma ma wyłączność na terenie całego kraju, ale również, albo i przede wszystkim to jedyny polski producent wodooszczędnej armatury czasowej, uruchamianej przyciskiem. Armatura ta wykorzystywana jest w sanitariatach użyteczności publicznej takich jak toalety galerii handlowych, kin, zakładów pracy, baseny, SPA, fitnessy i we wszystkich tych miejscach, gdzie oszczędność wody jest dla właścicieli lub administratorów budynków priorytetem. W ofercie firmy jest również wiele innych produktów przeznaczonych do restauracyjnych kuchni przemysłowych oraz sanitariatów dla osób niepełnosprawnych.

 

cover-qwe213Firma, choć mało znana na rynku lokalnym, przetrwała w branży aż ćwierć wieku. Dzieje się tak dlatego, iż przedsiębiorstwo działa głównie poprzez szeroką sieć sklepów oraz hurtowni instalacyjnych w całej Polsce. Zgodnie z umową ze swoimi kontrahentami, nie pojawia się na targach handlowych i nie promuje swoich wyrobów w sposób bezpośredni. Korzysta głównie z kanałów dystrybucji swoich lojalnych klientów i rozprowadza swój asortyment po całym kraju.

Co pozwoliło firmie na przetrwanie przez tyle lat wśród tak zróżnicowanej i cały czas rosnącej w liczbę konkurencji? Firma ma kilka reguł, które łączą się z misją firmy i stają się jej atutami. Misją firmy od początku było propagowanie myślenia pro-ekologicznego poprzez oferowanie armatury radykalnie zmniejszającej zużycie wody i energii w porównaniu z armaturą tradycyjną.

Zintegrowana dystrybucja wysyłkowa umożliwia szybkie dotarcie produktu do klienta nawet na drugim końcu kraju już na drugi dzień od momentu pojawienia się zamówienia w systemie firmowym. Wielowymiarowa linia produkcyjna pozwala na realizację nawet dużych zamówień inwestycyjnych w krótkim czasie. Wiedza pracowników również jest tutaj nie bez znaczenia. Szybkie i kompetentne doradztwo zarówno w sferze funkcjonalności jak i minimalizowania kosztów, od początku działalności firmy było dla właścicieli kwestią kluczową. Firma stawiała zawsze na kompleksową pomoc nabywcy, od momentu wyboru produktu, aż po wsparcie w momencie serwisowania wyrobów, oferuje pełną gamę części zamiennych, tak by użytkowanie ich armatury było łatwe w obsłudze i tanie.

Firma od samego rozpoczęcia działalności w 1995 roku znajdowała się w Koszalinie, zmieniała jedynie swoją siedzibę na coraz większe obiekty. Swoje pierwsze lata spółka spędziła w suterenie domu rodzinnego jednego z właścicieli firmy. Później biznes przeniesiono na teren Koszalińskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Na chwilę obecną znajduje się w trzech budynkach przemysłowych na ulicy Morskiej. Jeden budynek to biura, gdzie pracownicy zajmują się kontaktem z klientem, sprzedażą oraz promocją. Drugi budynek to hala produkcyjna, gdzie pracownicy techniczni zajmują się planowaniem produktu, produkcją, testowaniem oraz serwisowaniem wyrobów. W budynku trzecim mieszczą się magazyny.

Firma Hydrostop jest już na rynku od 25 lat i patrząc na rosnąca liczbę klientów i ich zaufanie do tej marki, można przypuszczać, że pozostanie w branży jeszcze przez długi czas.

 

logo na 25 lat„HYDROSTOP” Sp.C. ul. Morska 19G
75-210 Koszalin

tel. 94 347 08 93/94
kom. 798 957 960

www.hydrostop.com.pl
info@hydrostop.com.pl