Rezydencja Park Mielno 29 1 Design

Zaglądamy do wnętrz – Rezydencji Park

Dziewięć budynków tworzących Rezydencję Park w Mielnie powstawało etapami, a ostatni został oddany do użytku z końcem ubiegłego roku. To w nim powstały prezentowane tutaj wnętrza dwóch apartamentów pokazowych.

 

Michalina Okrutna (2)Michalina Okrutna, specjalistka ds. przygotowania i obsługi inwestycji Firmus Group, wyjaśnia: – Przygotowujemy apartamenty pokazowe jako inspirację dla nabywców. Tworzymy je z myślą o naszych przyszłych klientach, którzy na etapie decydowania o swoim apartamencie mogą przy aromatycznej kawie przekonać się o słuszności wyboru i zmaterializować wizję urządzenia wybranego apartamentu. Unaoczniamy im tym samym możliwości aranżacyjne. Pokazujemy, że to dzięki odpowiedniemu wyborowi mebli, dodatków można do maksimum wykorzystać powierzchnię, uzyskując komfortową przestrzeń do wypoczynku.

 

Chcemy, aby apartamenty nie tylko pięknie się prezentowały, ale spełniały również funkcję drugiego domu nad morzem, miejsca sprzyjającego relaksowi i „łapaniu oddechu”. Apartamenty są bardzo często wynajmowane turystom, stąd ich wnętrza muszą być z jednej strony uniwersalne, z drugiej mieć własny, niepowtarzalny charakter, zachowując przy tym przede wszystkim maksymalną funkcjonalność.

 

 

Prezentowane tutaj apartamenty nawiązują do stylu Hamptons, którego nazwa wzięła się od willowej dzielnicy w nadmorskim mieście Hampton w pobliżu Nowego Jorku, we wschodniej części Long Island. Jego esencję stanowi nawiązanie do nadmorskich pejzaży, stąd wszechobecne przytłumione kolory, czyli błękity wody, wachlarz odcieni piasku, biel morskiej piany, spłowiałe brązy zaczerpnięte z wytrawionych solą morską desek wyrzucanych na brzeg. Oprócz drewna wykorzystuje się w tym stylu również inne naturalne materiały jak kamień, wiklina, trawa morska, len, a także miękkie linie, symetrię, naturalne światło i przestrzeń.

https://rezydencjapark.pl/