IMG 0161 Wydarzenia

Pomerania Fun Park: Ferie w mieście nie muszą być nudne!

Ferie zimowe – dwa tygodnie wolne od nauki i wszelkich obowiązków, to obok wakacji, najbardziej wyczekiwany przez najmłodszych okres w roku. Co zrobić, kiedy trzeba go spędzić w mieście? Pomerania Fun Park zaprasza dzieci i ich rodziców do Zimowej Akademii Zabawy i obiecuje, że na nudę w ferie nie będzie czasu!

 

Pomerania Fun Park to największy Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim. Położony w Pyszce, 14 km od Kołobrzegu przyciąga nie tylko mieszkańców okolicznych miejscowości, ale i turystów, którzy przyjeżdżają nad morze coraz licznej również zimą. Po oddaniu do użytku drogi ekspresowej S6 szybko i łatwo można dojechać do Pyszki także z Koszalina.

 

IMG_0058

 

To niezwykłe miejsce, w którym cała rodzina może spędzić czas na wspólnej zabawie, a później zregenerować siły w restauracji lub kawiarni. Przez cały rok czynna jest Hala Zabaw o imponującej powierzchni 3000 m2. To jedyna taka hala na Pomorzu, gdzie oprócz tradycyjnych placów zabaw typu małpi gaj znaleźć można wiele innych atrakcji: ogromny statek, wulkan do wspinaczki, zjeżdżalnie tradycyjne, rolkowe i tubowe, baseny z kulkami, trampoliny, strefę boisk, kolejkę, automaty i wiele innych atrakcji. A wszystko rozmieszczone pośród bajkowej dekoracji i dostosowane do wieku dziecka. Dodatkową atrakcją są tematyczne sale urodzinowe, których jest aż 6.

W ferie zimowe od 13 stycznia do 23 lutego (od czwartku do niedzieli) w Pomerania Fun Park działa Zimowa Akademia Zabawy. Co czeka na jej uczestników? Nieograniczona zabawa w Hali Zabaw ze specjalnym programem zajęć dla dzieci prowadzonym przez doświadczonych animatorów oraz warsztaty. Na warsztatach motanek, które odbywają się w czwartki, najmłodsi nauczą się robić lalki, w piątki, w ramach warsztatów plastycznych, będą tworzyć ramki do zdjęć, w soboty z kolei mogą wziąć udział w Balu Przebierańców – w maskach karnawałowych, które sami wykonają, w niedzielę natomiast czekają na nich warsztaty ceramiczne z malowaniem figurek o wybranej tematyce.

 

W Pomerania Fun Park w ferie nuda nie grozi nikomu.
Więcej informacji na stronie www.parkpomerania.pl