4424Tv1 Prestiżowy Ślub

Perfect Bride: Lekkość i koronkowe aplikacje

Dotrzymujemy kroku zmieniającej się modzie. Dlatego oferujemy w naszym salonie suknie, które wzbudzają emocje nie tylko na europejskich pokazach mody ślubnej. Zależy nam na tym, by zawsze cechowały je szyk i elegancja, a co za tym idzie, by były one uszyte z bardzo dobrych materiałów.

 

4424TBACKOdwiedzamy regularnie targi ślubne, obserwujemy najnowsze tendencje. Musimy stwierdzić, że suknie polskich firm zarówno przez swoją elegancję jak i luksusowy wyraz wyróżniają się wyjątkowością. Każdego roku obserwację tę potwierdzają kolejne pokazy najnowszych kolekcji.

W sukniach tych można znaleźć różne style – od tradycyjnych do ekstrawaganckich, ale zawsze wspólnym mianownikiem jest podkreślanie kobiecości. Są naprawdę niepowtarzalne! Tak więc idąc za naszą dewizą, że Panna Młoda ma być królową na swoim przyjęciu, sprowadzamy takie właśnie wzory, ale jesteśmy również otwarci na indywidualne gusta. Wtedy możemy zaproponować kreację złożoną z elementów zaczerpniętych z kilku różnych strojów. Oczywiście wtedy trzeba nieco dłużej poczekać na realizację zlecenia.

Jeśli chodzi o najnowsze trendy, zaznacza się wyraźna tendencja do bardzo odważnych odkrytych gorsetów. Suknie wciąż są pełne delikatnych aplikacji i haftów. Kolory: ecru, pudrowy róż, rzadko czysta biel – najczęściej czymś lekko przełamana.

W prezentowanych wzorach punktem wyjścia było minimalistyczne boho. Kolekcja SENSE by Elizabeth Passion na 2020 rok to wyjątkowe w swej prostocie kreacje, nawiązujące do stylu romantycznego. Jej charakter doskonale podkreśla sceneria sesji zdjęciowej – otwarty morski krajobraz, kojarząca się ze zwiewnością lekka bryza i jasna kolorystyka wydm.

 

Perfect Bride – Moda Ślubna

Koszalin, ul. Krzywoustego 4a/4 (Pasaż Millenium)
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 17.00, w soboty w godz. 10.00 – 14.00
Istnieje możliwość wizyty po godzinach po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.
Kontakt: tel. +48 601 255 407
E-mail: info@suknie-koszalin.pl
www.suknie-koszalin.pl