DSC9564 1 Prestiżowy Ślub

Na progu nowego etapu życia. Salony Ślubne Farage i ich kreacje

Salony Ślubne Farage napędzane są szczęśliwą energią naszych klientek, ich potrzebami i fascynacjami. Mobilizuje nas to do aktywności w branży ślubnej dając upust również naszemu wyobrażeniu o ślubie doskonałym.

 

svg%3E Prestiżowy ŚlubUdział w międzynarodowych targach pozwala nam proponować przyszłym Bride to Be wybór spośród aktualnych światowych trendów ślubnych.

Garderoby Farage to oaza dla najbardziej wymagających klientek zarówno ze względu na fasony, jak i rozmiary. Panny młode kochające swoje kształty w rozmiarach 48-58 odnajdą dla siebie pełnię możliwości na skalę ich rozmiaru.

Przestronne wnętrza sal weselnych to od niedawna również poligon dla współpracującej z nami florystki -Jo. specjalizującej się w obłędnych aranżacjach ślubnych.

Nie sposób pominąć działu Beauty and Bridal – wizażystka zadba o ślubny makijaż a stylizacja rzęs, paznokci to Must To Be dla współczesnej Panny Młodej.

A to wszystko przy dobrej kawie i przepysznych ciastach i tortach … Boho Cafe to miejsce, które pachnie wanilią i „dobrym, słodkim wspomnieniem naszych niezapomnianych sukien”, to kawiarniana garderoba w Salonie Farage.

W niej na pewno nie znajdziecie księżniczek ale szeroki wachlarz modułowych kreacji ,,topów”, spódnic w ulubionym i aktualnym stylu boho, czyli blisko, jak najbliżej natury i swobody, kolorowo i szczęśliwie.

Bo to chyba tak wygląda ten czas najpiękniejszy, wspominany latami ,,czas tworzenia swojej kreacji na próg nowej drogi w życiu” … jesteśmy tu po to, by ten czas, to był Wasz czas spełniony…

 

Jesteśmy dla Was!

Salony Ślubne Farage
Koszalin ul. Chabrów 10
Gdynia ul. Wielkopolska 76
Tel. 662 092 091
FB/SalonŚlubnyFarage